Kalite Iron Maiden Tişört Yurtiçi Nereden Alınır ?

'Forum Meydanı' forumunda dthakankoca tarafından 10 Mart 2018 tarihinde açılan konu

 1. 1980 lerin ortalarında malum bu tarz tişörtler moda idi. Hatta Karadeniz de sanırım Tünay Akdeniz den almıştım.Bugün İzmir’de birkaç yere baktım.Kalite vasat .Var mıdır tavsiye edebileceğiniz satış yapan yer ?Şimdiden tavsiyeler için teşekkürler..
   
  SilverSky bunu beğendi.
 2. Kaliteli bir tshirtte kendiniz bastırabilirsiniz. 30 lira falan oluyor baskı ücreti.
   
  dthakankoca bunu beğendi.
 3. İyi fikir ...Sanırım fotoğrafçılarda yapıyor bu işi.Teşekkür ederim.
   
  gretschci bunu beğendi.
 4. Garip polyester bir kumaşın uzerine yapabiliyorlar ancak. Pamuklu soyle kaliteli bir kumaşın üstüne kaliteli baskı yapabilecek var mi acep? Olsa 8-10 tane yaptirasim var
   
  dthakankoca bunu beğendi.
 5. Aslında online satılan yerler var..Alıp da memnun olan var mı?
   
 6. Transfer kağıdı alıp ütüyle istediğiniz t shirt'te yapabilirsiniz üstelik evdeki mürekkepli yazıcı yeterli. Direkt t shirt'e baskı yapan yerler için özel baskı yapan yerlere gitmeniz lazım her fotoğrafçıda olmuyor. Fotoğrafcıların yaptığı da transfer kağıda basıp t shirt'te ısı ile aktarmak. Daha kapsamlı baskı yapan yerlere gidip sormanız lazım yoksa transfer kağıdıyla siz de evde kolayca yapabilirsiniz, fotoğrafçının verdiği fiyattan da çok daha ucuz olur, pamuklu t shirt'te basıyorsunuz. Transfer paper t shirt diye aratınca youtube'da videoları çıkıyor. Bir de bayrak imalatı yapan yerlere sorun gerçi onlar toptan yapar ama rica ederseniz pc'deki jpg, jpeg vs formatlı fotoğrafları veya resmi direkt bastırırsınız. Reklam-tabelacılara da sormak gerek, ellerindeki alet, t shirt'te baskı yapabilirse çok kaliteli olur.
   
  dthakankoca bunu beğendi.
 7. Pamuk tshirt'e baskı işinde aşamalar var, baskıdan önce zemine, baskıdan sonra baskı üzerine işlem yapılır.. Polyester karışımlı kumaşlarda ise kumaş-boya uyumu olduğundan boya dağılmadan tutunur, boya dağılması, akması olmaması nedeniyle dijital baskı direkt yapılır.. Ancak tanıdık bir firma bulmanız halinde pamuk tshirt'e uygun fiyata baskı yaptırabilirsiniz o da tshirt'ü siz verirseniz adet fiyatı dost işi 25-30 liradan aşağı olmaz herhalde..
   
  Catamenia ve dthakankoca bunu beğendi.
 8. Biligiler için teşekkürler...
   
  VanHalen bunu beğendi.
 9. Teşekkürler..
   
 10. Çok teşekkür...
   
 11. Pull & Bear, Bershka gibi markalar da bazen bu tarz t-shirtler satıyor ve gerçekten çok kaliteli baskısı oluyor oraya da bi bakın derim
   
 12. Hakan hocam tshirt de bende
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş