İzmir Şarkılarımıza Davul Yazacak Grup Üyemizi Arıyoruz

'Eleman/Grup Arayanlar' forumunda bergüdaş tarafından 12 Mart 2018 tarihinde açılan konu 1. Biz üç kafadar, şu geçici internet alemine şarkılar yayınlamaktayız. Bu vakte kadar kendi davullarımızı kendimiz yazmaktaydık lakin bize davul yazma konusunda (mümkünse akustik kaydı bile olur) destek olacak grup üyemizi aramaya koyulduk.

  Daha önce konu ile ilgili ilanlarımıza geri dönüş yapan bir çok kişi oldu ama aralarından henüz yazacaklarını söylemelerine rağmen şarkıya davul yazıp yollayan kimse olmadı. Şarkıların trafikleri biraz alışılmışın dışında olabilir, kendi yazdığımız davulları da inceleyebilirseniz durumu daha net anlayabilirsiniz.

  İşin esasında davul yazımı olsun, diğer konular olsun hepsini maddi bir beklenti ile yapmamaktayız. Bir şekilde yaratmaya ve üretmeye devam etmeye inancımız kuvvetli, işin özündeki sesleri seviyoruz. Kafamızda dönüp duran, aktarılmaya değer düşünceler var. Haliyle bizimle bu görüşleri paylaşan grup üyemizi arıyoruz.

  İlgili bu video, yayınlamakta olduğumuz "Oluşumun İçinde" albümünün 6. şarkısı için davulcu ilanına uygun olsun diye yaptığımız bir şey. Şarkıyı videodan dinleyip, aşağıdaki google drive linkinden wav dosyasını indirebilirsiniz. Şarkının metronom ve ölçüsü: 73, 4/4.

  drive.google.com/file/d/1RvHZ2xY8uTgSTymlBv79n3dHU4EAWB7W/view

  İletişim için e-mail kullanmaktayız. Eğer ilanı okuyup detaylı inceleme yaptıktan sonra kayıt göndermek isterseniz mail adresimiz:
  bergu0das@gmail.com

  Yaptığımız çalışmalara youtube kanalımızdan:
  bergü daş

  Soundcloud'dan:
  Bergüdaş

  Bandcamp'ten:
  bergüdaş

  Blogspot'tan:
  Bergüdaş

  ulaşabilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş