Çok Ünlü Gitaristten Kelepir Gitar Askısı (çok Ucuz)

'Forum Meydanı' forumunda Single_FACTOR tarafından 22 Mart 2018 tarihinde açılan konu

 1. Abimize yardımcı olalım , ben sadece aracıyım :D

  Screenshot-2018-3-22 Yngwie Malmsteen's Personal Custom-Made Stage Belt.jpg
   
 2. Pantolon kemeri bu, dünyada tek. Once it’s gone, it’s gone :ROFLMAO:
   
  Single_FACTOR bunu beğendi.
 3. Epeydir albüm filan çıkarmıyordu sanırım. Belli ki birisi ununu eleyip eleğini asma moduna girmiş. İyi de olmuş.
  Organik tarım işine filan girer Malmsteen artık. Tanesi bin dolara gezen tavuk yumurtası filan...
   
  VanHalen, mustafa ve Single_FACTOR bunu beğendi.
 4. Hadi bir yardım kuruluşu için satılsın ve geliri de oraya aktarısın, fevkalade doğru bir şey olur, ama 50$ etmeyecek bir eşyanın, isim kullanılarak 4.000$ satılması bana adice geliyor.
   
  forbidden_city bunu beğendi.
 5. metal aksamı gümüştenmiş...
   
 6. Saf gümüş demiş ilanda. 1 kg gümüş 523 $. Kaç gr gümüş var sormak lazım? :p
   
  mustafa bunu beğendi.
 7. Aman çok dillendirmeyelim. Sonra bir bakmışız Şark kurnazları çarşıda yaptırdıkları sahte gümüş kemerleri 10.000 dolardan pazarlamaya başlar...
   
  Lityum bunu beğendi.
 8. Dolce&Gabbana Beyaz ERKEK Lamore E Bellezza Beyaz Tshirt 479944| Beymen

  Piyasa böyle. Önce Malmsteen gibi tanınmış ol sonra istediğin fiyata satarsın. Kendi tasarımı. İstediği fiyattan satabilir. Bir ressamın tablosuna bakıp buna şu kadar boya gitti, şu kadar tuval için para harcamış oo bu kadar pahalı olur mu denmediğine göre. Gümüş oranı üzerinden değerlemek o kadar hatalı.
   
  ilahimorluk, crushhh ve MrHyp3r bunu beğendi.
 9. @Halilozz
  Dolce gabbana ile olan örnek alakasız olmuş. Bu endistriyel ürün değil. Butik ürün de değil. seri üretilen bir tasarım ürünü hiç değil. Kişisel eşyaların satışının müzisyen kimliği ile ranta dönüştürülmesini konuşuyoruz. sanırım konuyu yanlış anlamışsınız.
  Fakat tasarlamasından yanayım, Iron Maiden, Kiss.... Adamların lisanslı biradan, toplu iğneye kadar bir çok ürünü var piyasada, "Malmsteen kemerleri" " Ceketleri" falan neden olmasın.

  Kendi giydiği bir ürünü satıp gelir amaçlayan bir ünlü görmemiştik daha önce. Madonna, M.Jackson,Beatles,Elton John vb... bir çok ismin sahne kıyafetleri müzayedelerde astronomik fiyatlara satılmıştır. Fakat hepsinin de gelirleri vakıflar için olmuştur.

  Bir ressamın tablosu; mesleği ressamlık olan birinden bahsediyorsak paha biçilmez olabilir. Fakat aynı ressamın giydiği ayakkabı, diş fırçası falan sanatıyla değil, fetişizmin konusu olabilir.
   
  Son düzenleme: 29 Mart 2018
  mustafa bunu beğendi.
 10. Siz başlığı öyle açmışsınız ama geri kalanı ne kadar gümüş kullanılmış ki bu fiyat ediyora kadar gelmiş. Aman hem bana ne yahu tek derdimiz kişisel ürünün yardım amaçlı değil de maddi amaçlı satılır mı etiği olsa keşke.
   
 11. Evet sapıyor konu doğal olarak. Benim anlamlandıramadığım; "bu kadar ünlü isim arasında acaba bunu daha önce düşünen hiç olmadı mı " meselesi :)
   
 12. Tek tek tişört satmakla uğraşacağıma bir tane satayım tam olsun, kim uğraşacak kargo ile falan demiş adam :D
   
 13. Ferrarilerin, şatoların vergisi fazla gelmiş, işinde gücünde adam yani. Umut sarıkaya görürse güzel ekmek çıkar.
   
  mustafa ve barrios bunu beğendi.
 14. Ben espri niyetine yazmıştım sayın @Halilozz :D
   
 15. Gerçekten anlamadım :) Kusura bakmayın.
   
 16. Hhahah eyvallah. :D
   
 17. Meseleyi Malmsteen'den bağımsız düşününce çok soyut bir ahlakçılık yapmışız gibi durabilir, ama Malmsteen özelinde bakınca durum oldukça somut ve vahim gözüküyor aslında.

  Bu mesaja ilk yanıtı yazdıktan sonra ben meraktan Malmsteen'in son dönemde ne halt ettiğine bir bakayım dedim. Bir de ne göreyim, herif eskiden çalıştığı bütün vokalistlere b.k atıp onlarla uğraşmaktan bıktığını ve bu nedenle kendisinin vokal yapmaya karar verdiğini filan anlatamış sağda-solda. Bulaştığı adamlar da Joe Lynn Turner, Jeff Scot Soto (en son projesi Sons of Apollo...), Ripper Owens filan. Zaten daha önce Goran Edman, Mike Vescera ve Jorn Lande kendisinin gülünç, profesyonellikten uzak ve megalomanca davranışları hakkında demeç vermişlerdi (bir tek Mark Boals kaldı konuşmayan galiba...).
  Ama bu sonuncu kopuş fena kopuş olmuş; çünkü Turner, Soto ve Owens ayrı ayrı Malmsteen'in kepzelikleri hakkında demeç vermekle kalmayıp, zaten Malmsteen'in "tümüyle kendim yazdım" dediği şarkılarda da vokalistlere hakkını vermediği ve düpedüz emek hırsızığı yaptığını açıklamışlar. Ardından Malmsteen'in medya sorumluları da durumu kurtarmaya yönelik (ama tümüyle politik ve yalan kokan, adı geçen şarkılara yönelik emek hırsızlığına ilişkin spesifik suçlamaların hiç birine girmeden uyduruk yuvarlak laflar eden) açıklamalar yazmışlar.
  Joe Lynn Turner, Jeff Scott Soto And Ripper Owens Hit Back At Malmsteen As Management Deny 'War Of Words'
  JOE LYNN TURNER: 'There's No One More Self-Absorbed Than YNGWIE MALMSTEEN'

  Sesini hiç sevemediğim Ripper Owens ise noktayı koymuş: Hiç kimse artık onunla çalışmak istemediği için Malmsteen'in kendisinin şarkı söylemek zorunda kaldığını yazmış:)
  YNGWIE MALMSTEEN Is Not Interested In Working With JEFF SCOTT SOTO, JOE LYNN TURNER And TIM 'RIPPER' OWENS Again

  Adamın eski dönemlerinin bayağı fanatik bir dinleyicisi olarak demem o ki, Malmsteen'in kariyeri göçmüş durumda; şarkı söylediği albümün prodüksiyonu da, sesi de alay konusu ve youtubeda çoluk çocuğun diline düşmüş halde... Gemi batıyor... Ama adam Conan macerelarında kendini tanrı ve herşeye kadir zanneden kralları andırıyor. İçgörüsü tümüyle gitmiş durumda. Onu başarıya taşıyan şey başkalarını umursamaması idi, aynı şey sonunu da hazırlamış ne yazık ki.

  Böyle bakınca satılığa çıkan kemerler filan ayrı bir anlam kazanabilir:)
  @Single_FACTOR 'e katılıyorum. Normalde Malmsteen statüsündeki adamlar "yeni projeye bütçe ayırmak için kemer satacak" adamlar değildirler. Bu kemer işi biraz tuhaf duruyor.

  Not:Vokalistlerin ahı tutarsa ne olur ? Bekleyip görelim. Bir bakmışısız bizim "yenge" (Malmsteen'in Türk asıllı üçüncü karısı) de geminin battığına karar verip boşanma davasıydı, tazminattı, nafakaydı derken düşene bir tekme de o vurmuş:)
   
  Son düzenleme: 29 Mart 2018
  SilverSky ve Single_FACTOR bunu beğendi.
 18. Genelde 90'lar ve 80'lerde ünlü olup 2000'lerde populerliğini yitirmiş tipler oluyor. Bir adet Erol Büyükhınç vakası daha, şükür ki ihracat rakamlarında geri olsak da bu konuda dünya'da ilk 10'a rahat gireriz. Geçenlerde iç piyasaya sürülmek üzere başka bir erol büyükhınç vakası daha izledik.

  Hemen izleyeylim:  İsveç'ten türkiye'ye rakip çıkması açıkcası beni heyecanlandırıyor. Dövüş horozu gibiler, çöplükleri kaldırılınca ötecek yer kalmamış.

  Gitarları yerleştirmesine bakın, ölünce bu herifin gitarları binlerce dolara satılacak ya ona yanarım ben:  Yerli Bonus:

  Selda Bağcan'nın 9 dk 31 sn boyunca kendini övmesi:  Saksı değilim ben sanrıları işte bunlar hep.
   
  barrios bunu beğendi.
 19. affetmez umut...
   
  VanHalen bunu beğendi.
 20. Bağcılardan 1650 tl ye cort gitar ilanı veren şark kurnazlarını ufalamaktan, işi yüce malmsteen i ufalamaya büyüten arkadaşlara selam olsun..Cidden..Benim asıl takıldığım kemerin her ne kadar seri üretimde olsa adamın gitarlarından pahalı olması..Modacı olsam sevinirdim de, bilemedim.Yukarda bir arkadaşın dediği gibi fetiş olmasını beklediği istediği bir durum var hazretlerin.
   
  Single_FACTOR bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş