Naturel Görünüm Için Yağ/cila Tavsiyesi?

Selamlar arkadaşlar. Bir iki konuya baktım ancak hangi markanın hangi ürünü daha iyidir bi cevap bulamadım. Özetle gitarımın tüm boyasını söküp ağaç görünümüyle kullanmak istiyorum. Onlarca video izledim ama ordakiler biraz daha profesyonel şeyler kullanıyorlar. Gidio herhangi bir tahta cilası da almak istemiyorum yanlış olur diye. Teşekkürler

Selamlar arkadaşlar. Bir iki konuya baktım ancak hangi markanın hangi ürünü daha iyidir bi cevap bulamadım. Özetle gitarımın tüm boyasını söküp ağaç görünümüyle kullanmak istiyorum. Onlarca video izledim ama ordakiler biraz daha profesyonel şeyler kullanıyorlar. Gidio herhangi bir tahta cilası da almak istemiyorum yanlış olur diye. Teşekkürler

Bende bir ara çok istedim ama şunu unutmayın gitarınız 4-5 parça ağaç birleşiminden ise sonuç pek iyi olmayacaktır.

Ucuz bi squier stratım var. Bi maple top kadar hoş durmayacağını biliyorum ama sadece ağaç rengini almak istiyorum . Çok mu kötü durur sizce?

Ya iyi kötü kısmına bir şey diyemem ama şöyle düsünün boyayı söktünüz gitar aslında 3-4 parça ağacın olusumundan yapılmış işe birleşim yerleri gözükecek ve hoş olmaz diye düsünüyorum.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya iyi kötü kısmına bir şey diyemem ama şöyle düsünün boyayı söktünüz gitar aslında 3-4 parça ağacın olusumundan yapılmış işe birleşim yerleri gözükecek ve hoş olmaz diye düsünüyorum.
Aslında birleşim yerlerinin gözükmesi daha hoşuma gider parçalı olması. Ya da komple farklı bir renge boyayacağım

Silah yagi veya gomalak denilen bir cila var. Gomalak uygulama sekli biraz degisik, arastirirsiniz. Zevk meselesi ama ben de sizin gibi ağacın naturel rengini seviyorum o yuzden dikkat edilmesi gereken ağacın rengini degistirmeyen tipini bulmak gerekiyor.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Silah yagi veya gomalak denilen bir cila var. Gomalak uygulama sekli biraz degisik, arastirirsiniz. Zevk meselesi ama ben de sizin gibi ağacın naturel rengini seviyorum o yuzden dikkat edilmesi gereken ağacın rengini degistirmeyen tipini bulmak gerekiyor.
Teşekkürler aslında bunu sapta uygulayabilirim sanırım biraz daha açık renk olmasını istiyorum. Gövde hafif koyulaşırsa daha çok hoşuma gidecek. Tik yağını sipari verdim bu işte en çok danish oil ve teak yağı kullanılıyormuş danish oili bulamadım bakalım güzel bir şey çıkacağı kanaatindeyim :D

Hadi bakalim sonuclari gonderirsiniz artik. Unutmayin
Cila zimpara cila zimpara cila zimpara cila zimpara cila zimpara cila..... en son wet sanding ve araba pasta cila (y)

Geri