Satılık Bc Rich Zombie Nt - Acil

Gitar 2004 Kore üretimidir. Maun gövdeye, akçaağaç sapa, abanoz klavyeye ve floyd rose 1000 serisi köprüye sahiptir. Neck through constructiona sahiptir. Üzerinde push-pull özellikli Duncan Design HB 108 manyetikler vardır. 24 perdelidir.

Tellerini değiştirirken tremolo kolu girişini çatlattım. Hala kullanılabilir durumda, herhangi bir sorun oluşturmuyor ama ilerde değişmesi gerekebilir. 5 dolar bir fiyatı var floyd rose un kendi sitesinde, ebaydan vs. daha uygun fiyata da bulunabilir. Bunun dışında herhangi bir vuruğu, çiziği vs. hiçbir sorunu bulunmamaktadır.

Takasta önceliğim sss mexico strattır fakat çoğunluğu nakit olmak üzere bas gitar veya elektro gitar takasına da açığım.

Pazarlığa kapalıdır. Sıfır fiyatı 1300 dolar, vuruk dökük ikinci elleri ebayde, reverbde 600-750 dolara satılmış. Fiyatı zaten çok uygun.

IMG_7382.JPG
IMG_7383.JPG
IMG_7384.JPG
IMG_7386.JPG

IMG_7387.JPG
IMG_7385.JPG
IMG_7388.JPG
IMG_7381.JPG

Son düzenleme:
Fotoğraflar eklenmiştir. Tremolo kolu girişini çatlattığım için fiyatını 2000den 1850 liraya indiriyorum. Arm coupling kit 5 dolar civarı bir şey fakat uğraşmak istemiyorum, ki zaten kullanılıyor bu haldede. Alacak kişi istiyorsa kendi getirtebilir, fiyatı bu nedenle düşürdüm.