Satılık Sıfır, Kutulu Emg Usa Sss Single Set Yarı Fiyatına Kargo Bedava

'Elektro Gitar Aksesuarları' forumunda VanHalen tarafından 28 Mart 2018 tarihinde açılan konu

 1. Şehir:
  İstanbul
  Fiyat:
  850 tl
  Merhaba,
  Emg single setim satılıktır. Abd'den sıfır olarak almıştı. Kırmızı gövde,maple tuşe bir strat gitar projesi içindi. Fakat projeyi iptal etmek zorunda kaldım, bu set de boşa çıktı. Sadece paketi açılıp içindekiler kontrol edilmesi için bağlanmıştır.
  Manyetiklerden bahsedecek olursam, aktif olarak kullanabileceğiniz single manyetik gürültüsünden kurtulabileceğiniz bir set emg single aktif manyetikleri bir çok sanatçı ayrıca konser ve kayıtlarında kullanmaktadır. İnternette emg single s set hakkında bir sürü video ve ses örneği bulunmaktadır.
  Yanında size ne lazımsa göndereceğim, tek yapacağınız sap ve gövdeyi almak bu şekilde tam bir gitara sahip olabilirsini. Abd fiyatı, 250 dolar+gümrük+kargo+banka kuru olacak şekilde alabiliyorsunuz. Türkiye sıfır fiyatı stokta bulabilirseniz 1300-1400 tl arası. Ayrıca ben pickguard, tremolo kapağı, pil,pil kutusu vs herşeyi vermiş olacağım. Herşey sıfır olacak.

  Neredeyse, sıfırının yarı fiyatına alacaksınız.
  1a.jpg 2.JPG 2a.JPG 3.JPG 3a.jpg 4.jpg 5.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg

  Bu şekilde, kargo parası, gümrük, banka kuru, sıfır pickguard,sıfır tremolo kapağı, knoblar(pot başı), pil kutuları ve pickguard vidaları için para ödemeden alacaksınız benim kaybım sizin kazancınız olacak özetle. Mağazadan gidip alacağınızdan farkı olmayacak. Ayrıca çift pil ve kutusu ve kablosuyla birlikte vereceğim dilerseniz 9v+9v şeklinde kullanabilirsiniz.

  Yanında sıfır 3 ply fender tipi pickguard, tremolo arka kapak ve pickguard vidaları(siyah veya krom veya sarı-gold renkte vidalar) verilecektir.
  Krem,siyah,beyaz ve siyah sıfır pickguardlar bulunmakta. Sıfır siyah arka kapak bulunmakta. Pickguard ve arka kapağın jelatini bile çıkmamıştır. Pickguard ve/veya arka kapağı istemeyenlere sadece manyetikleri satabilirim. Fiyatı da ona göre düşük olur. Detayları konuşulur.


  Fiyat: 940 tl idi 850 tl yaptım (Kargo Bedava !) Ayrı ayrı güzelce paketlenerek Türkiye'nin her tarafına kargo benden olacak şekilde gönderebilirim. Bu şekilde sadece sap ve gövdeniz olması halinde tam bir gitara sahip olabilirsiniz


  Elimdeki bütün manyetik ve gitarları satıyorum lütfen diğer ilanlarıma da bakın.

  Elimdeki Diğer Manyetikler ve Parçalar(Fotoğraflarda gösterdim.)

  Carvin USA neckthru custom shop elektro gitar, Çok temiz Emg 81 60 full set, sıfır ve kutulu emg 81-81 full set, sıfır seymour duncan blackouts full set, gibson USA 490 R 490 T full set manyetikler, çok temiz ve kutulu seymour duncan p90 soap bar bridge, seymour duncan mini humbucker(sm-1n), seymour duncan sh8 invader, seymour duncan pearly gates, seymour duncan hot rails sss full set, sıfır gibi seymour duncan lil 59 sl 59 mini neck, sıfır-kutulu seymour duncan sh-6 distoriton neck, sıfır ve kutulu seymour duncan vintage 54 bridge(stl-1) ve neck(str-1) set, sıfır seymour duncan broadcaster telecaster set (stl-1b ve str-1)sıfır-kutulu emg sss single s set.  Siyah-krem-beyaz sss fender stili sıfır pickguardlar, sıfır sss fender tipi siyah, krem, beyaz 3 ply(3 katlı) single manyetikler için pickguard, cts pirinç full size-long shaft potlar, sıfır push pull potlar, sıfır 100,250,500k potlar, sıfır emg 25k aktif manyetikler için pot ve stereo jack, sıfır mono jack, sıfır fender USA-meksika-Japon vintage-modern yedek parçalar, gibson gotoh köprü, tailpiece, 3 veya 5 yollu sıfır fender tipi veya toggle switchler.

  Müzik forumlarında birçok alışverişim oldu referans sıkıntım yoktur. Para hesabıma yatar aynı gün kargolarım. Şimdilik vaktim yok fazla foto ekleyemedim. İsteyen olursa daha fazla foto yüklerim.

  Teşekkürler,  Selçuk
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş