Satılık Sıfır, Kutulu Emg Usa Sss Single Set+pickguard+tremolo Kapağı Vida Vs. Yarı Fiyatına Kargo Bedava

Takasa
Açık
Fiyat
1200
Para Birimi
TL
Merhaba,
Emg single setim satılıktır.

Telefon + 90 505 776 83 35

Abd'den sıfır olarak almıştı. Kırmızı gövde,maple tuşe bir strat gitar projesi içindi. Fakat projeyi iptal etmek zorunda kaldım, bu set de boşa çıktı. Sadece paketi açılıp içindekiler kontrol edilmesi için bağlanmıştır.
Manyetiklerden bahsedecek olursam, aktif olarak kullanabileceğiniz single manyetik gürültüsünden kurtulabileceğiniz bir set emg single aktif manyetikleri bir çok sanatçı ayrıca konser ve kayıtlarında kullanmaktadır. İnternette emg single s set hakkında bir sürü video ve ses örneği bulunmaktadır.
Yanında size ne lazımsa göndereceğim, tek yapacağınız sap ve gövdeyi almak bu şekilde tam bir gitara sahip olabilirsiniz. Türkiye sıfır fiyatı stokta bulabilirseniz 2300-2400 tl arası. Ayrıca ben pickguard, tremolo kapağı, pil,pil kutusu vs herşeyi vermiş olacağım. Herşey sıfır olacak.

sıfırının yarı fiyatına alacaksınız.

1a.jpg
2.JPG
2a.JPG
3.JPG
3a.jpg
4.jpg
5.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg

Bu şekilde, kargo parası, gümrük, banka kuru, sıfır pickguard,sıfır tremolo kapağı, knoblar(pot başı), pil kutuları ve pickguard vidaları için para ödemeden alacaksınız benim kaybım sizin kazancınız olacak özetle. Mağazadan gidip alacağınızdan farkı olmayacak. Ayrıca çift pil ve kutusu ve kablosuyla birlikte vereceğim dilerseniz 9v+9v şeklinde kullanabilirsiniz.

Yanında sıfır 3 ply fender tipi pickguard, tremolo arka kapak ve pickguard vidaları(siyah veya krom veya sarı-gold renkte vidalar) verilecektir.
Krem,siyah,beyaz ve siyah sıfır pickguardlar bulunmakta. Sıfır siyah arka kapak bulunmakta. Pickguard ve arka kapağın jelatini bile çıkmamıştır. Pickguard ve/veya arka kapağı istemeyenlere sadece manyetikleri satabilirim. Fiyatı da ona göre düşük olur. Detayları konuşulur.

Fiyat: 1200 tl (Kargo Bedava !) Ayrı ayrı güzelce paketlenerek Türkiye'nin her tarafına kargo benden olacak şekilde gönderebilirim. Bu şekilde sadece sap ve gövdeniz olması halinde tam bir gitara sahip olabilirsiniz

Elimdeki bütün manyetik ve gitarları satıyorum lütfen diğer ilanlarıma da bakın.

Elimdeki Diğer Manyetikler ve Parçalar(Fotoğraflarda gösterdim.)

Carvin USA neckthru custom shop elektro gitar, Çok temiz Emg 81 60 full set, sıfır ve kutulu emg 81-81 full set, sıfır seymour duncan blackouts AHB-1 full set, sıfır seymour duncan bridge AHB-2b blackouts siyah, çok temiz ve kutulu seymour duncan p90 soap bar bridge, seymour duncan hot rails sss full set, sıfır-kutulu emg sss single s set.

Siyah-krem-beyaz sss fender stili sıfır pickguardlar, sıfır sss fender tipi siyah, krem, beyaz 3 ply(3 katlı) single manyetikler için pickguard, cts pirinç full size-long shaft potlar, sıfır push pull potlar, sıfır 100,250,500k potlar, sıfır emg 25k aktif manyetikler için pot ve stereo jack, sıfır mono jack, sıfır fender USA-meksika-Japon vintage-modern yedek parçalar, gibson gotoh köprü, tailpiece, 3 veya 5 yollu sıfır fender tipi veya toggle switchler.

Müzik forumlarında birçok alışverişim oldu referans sıkıntım yoktur. Para hesabıma yatar aynı gün kargolarım. Şimdilik vaktim yok fazla foto ekleyemedim. İsteyen olursa daha fazla foto yüklerim.

Teşekkürler,

Selçuk

Son düzenleme:
Telefon bilgisi ekledim. Ayrıca pickguard ve tremolo kapağı da yanında veriyorum başlığı düzelttim. Kutunun içinden siwtch jack bağlantı kablosu herşeyi hazır çıkıyor. Sizde sap ve gövdeniz varsa, tam bir gitarınız oluyor.