Satılık H&k Grandmeister 36 + Fsm432 Mkiii Footswitch + Wmi-1 Wireless Midi Interface

2015 Ekim Thomann çıkışlı, ben 2016 Mayıs dragonchaser'dan sıfır durumda aldım. Ev dışında kullanmadım. Çantası, hepsinin kutuları, etc. ile birlikte sıfır gibi satıyorum. Thomann'dan şu an bütün paketi almaya kalksanız (GM40 olarak) vergi + shipping ile EUR 1,550 gibi bir rakama geliyor.

İlgilenenler zaten amfiyi biliyordur. Bir benzeri olduğunu sanmıyorum. Amfiyi programmable bir şekilde kullanabilmeniz için footswitche ihtiyacınız var. iPad üzerinden wireless bir şekilde GM36 Remote App ile kullanmak için WMI-1'e ihtiyacınız var. Ciddi alıcılar daha detaylı bilgi için mesaj atabilir. Evimde gelip deneyebilir.

Takas sadece üst düzey, düşük wattlı amfilerle düşünürüm. +/- konuşulur. Müsait olduğumda resim post edeceğim. Değişiklik için satıyorum. İsteyenle amfiyle beraber kullandığım H&K TM112 kabinle ilgili de konuşuruz. Kabinle beraber gelen Celestion V30'u sattığım için kabini boş olarak satabilirim.

http://oldies.hughes-and-kettner.com/Grandmeister/BDA_GrandMeister_1_4_7spr.pdf
FSM 432 MK III
WMI-1

- 4 channels (Clean, Crunch, Lead, Ultra)
- 3 x 12AX7 preamp, 4 x EL84 power amp
- 1, 5, 18, 36W Power Soak
- Boost
- Reverb
- Delay
- Chorus + Flanger + Phaser + Tremolo
- Presence, resonance, treble, bass, mid EQ
- Noise Gate
- Effects Loop
- Red Box DI direct recording
- fully programmable (storable 128 presets), MIDI controllable

Son düzenleme: