Lg Lhb675 Müzik Setine Elektro Gitar Bağlayabilirmiyim?

elimde lg lhb675 xboom kule tipi 1000 wattlık ses sistemi var. 6.35 mm 2 tane jak girişide var buna direk elektro bağlayabilir miyim? Vede nasıl olur nasıl ses verir?

Processor gitarı müzik setine bağlamaya yarayacak bir alet. Aynı zamanda başka bir çok özelliği var. Forumu, interneti bir incelersen az çok bir fikir sahibi olursun.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Processor gitarı müzik setine bağlamaya yarayacak bir alet. Aynı zamanda başka bir çok özelliği var. Forumu, interneti bir incelersen az çok bir fikir sahibi olursun.
Evet araştırdım ama o fiyata biraz daha eklesem 1 amfi alınabilir. Benim 6,35 mm jack girişli müzik setine mikrofon takılıp kullanılıyor ben elektro gitarında çalışabilceğini düşündüm

Dene istersen ses çıkar belki ama ne kadar güzel olur bilemem. Ucuz yollu pocked pod alırsan sonuç daha verimli olur senin için. Ama elektro gitar için amfi alabilirsin çünkü bu aletler gitar içim yapılmıştır. Blackstar id core 10 a bak bir istersen.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Dene istersen ses çıkar belki ama ne kadar güzel olur bilemem. Ucuz yollu pocked pod alırsan sonuç daha verimli olur senin için. Ama elektro gitar için amfi alabilirsin çünkü bu aletler gitar içim yapılmıştır. Blackstar id core 10 a bak bir istersen.
Aynen deneyeceğim geçerli bi süre bu anfiyi kullanacağım sonra gitar anfisi alacağım teşekkürler

Geri