Ankara'da Kulaklık Deneyecek Yer

Öncelikle herkese selamlar. Normalde bu soruyu hangi baslikta sormam gerektigine emin olamadim ve burada actim eger yanlis bir yerde actiysam pardon. Burada herkes muzikle ugrasiyor ve muzik dinliyor haliyle kulakliktan anliyor ve kulaklik denenecek yerleri biliyordur diye bu soruyu sormak istedim. Bir kulaklik almak istiyorum fakat denemeden almak hic benim tarzim degil. Bu yuzden eger kulaklik denettiren bildiginiz bir yer varsa Ankarada paylasirsaniz sevinirim. Eger diyorsaniz ki denettiren bir yer yok, sevdiginiz ve ikinci eli max 300 tl civari olan kulakliklari onerirseniz sevinirim.

Merhaba,
Kulaklığı hangi kullanım için istiyorsunuz? Burada kastım kayıt-pratik için mi yoksa direkt müzik dşnlemek için mi istediğiniz?
Eğer pratik içinse bütçenize müsait herhangi bir şey alsanız da olur.
Ancak kayıt için veya müzik dinlemek (-ki bundan kastım hi-fi ürünleridir) o zaman bütçenizin yetersiz geleceğini değerlendiriyorum.
Her halükarda ürün bulursunuz lütfen yanlış anlaşılmasın sadece bu işin bir üst limiti yok gibi bir şey ve özellikle kayıt ve/veya hi-fi ürünlerinde kalite farkettiği kadar fiyatlar da farkediyor. Ben 5000 TL ye de kulaklık görmüştüm geçen sene mesela (döviz kurlarının şu anki haline göre gerisini siz düşünüm gari).
Ne yaparsanız yapın kablolu bir kulaklık almaya bakın derim son olarak, bana göre kablosuz versiyonlarda ses kalitesinde çok kayıp yaşanıyor.
Esenlikler dilerim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba,
Kulaklığı hangi kullanım için istiyorsunuz? Burada kastım kayıt-pratik için mi yoksa direkt müzik dşnlemek için mi istediğiniz?
Eğer pratik içinse bütçenize müsait herhangi bir şey alsanız da olur.
Ancak kayıt için veya müzik dinlemek (-ki bundan kastım hi-fi ürünleridir) o zaman bütçenizin yetersiz geleceğini değerlendiriyorum.
Her halükarda ürün bulursunuz lütfen yanlış anlaşılmasın sadece bu işin bir üst limiti yok gibi bir şey ve özellikle kayıt ve/veya hi-fi ürünlerinde kalite farkettiği kadar fiyatlar da farkediyor. Ben 5000 TL ye de kulaklık görmüştüm geçen sene mesela (döviz kurlarının şu anki haline göre gerisini siz düşünüm gari).
Ne yaparsanız yapın kablolu bir kulaklık almaya bakın derim son olarak, bana göre kablosuz versiyonlarda ses kalitesinde çok kayıp yaşanıyor.
Esenlikler dilerim.
Cevabiniz icin cok tesekkur ederim gayet aciklayici ve bilgilendirici bir mesaj olmus.

Geri