Yngwie J Malmsteen

Şayet doğru anlıyorsam, geldiği bu noktada artık kimseyi para vererek bile kendisiyle çalışmaya ikna edemiyor:) Adamla eskiden çalışmış vokallerin verdikleri demeçler skandal niteliğinde. Soto, Turner, Vescera, Owens... hepsi ağzına geleni söyledi. Jorn Lande'nin elinde kalacaktı zaten, o da ayrı hikaye:)
Tabii en kötüsü de emek hırsızlığı boyutu. Malmsteen anladığım kadarıyla vokalistlerin şarkılara yaptıkları katkıları yok sayıyor çoğu zaman.
Jorn Lande konusunu bilmiyorum. Okuyabileceğim bir link falan varsa verebilirsen sevinirim. Diğerlerinin olumsuz düşüncelerini biliyorum. Para ödememe hikayesi ise ayrı bir skandal tabii. Muhtemelen senin söylediğin gibi sektörün geneli cezalandırıyor herifi.

Jorn Lande konusunu bilmiyorum. Okuyabileceğim bir link falan varsa verebilirsen sevinirim. Diğerlerinin olumsuz düşüncelerini biliyorum. Para ödememe hikayesi ise ayrı bir skandal tabii. Muhtemelen senin söylediğin gibi sektörün geneli cezalandırıyor herifi.
Malmsteen'in eşi ve ailesi (!) Malmsteen'in menajerliğini de yürütüyor. Nereli oldukları malum:) Adamın kariyerinin batmasına şaşmamalı.

Malmsteen amcamız ferrari sponsorluğunda çekmiş klibi komple, 488pista, laferrari aperta, monza sp1&sp2 ve portofino gibi yeni modelleri de tanıtsaymış keşke...

Malmsteen'in eşi ve ailesi (!) Malmsteen'in menajerliğini de yürütüyor. Nereli oldukları malum:) Adamın kariyerinin batmasına şaşmamalı.
Teşekkürler. Yazılanlar, söylenenler yenilir yutulur şeyler değil.

Benim coverimi coverladı sandım ama tüm konser böyleymiş.
- @11:30 Yngwie opens his eyes and everyone is gone; band, crew, and audience.
- Only the Fog machine delivered a good performance on that evening.
- He has become a parody of his former self.

Benim coverimi coverladı sandım ama tüm konser böyleymiş.
- @11:30 Yngwie opens his eyes and everyone is gone; band, crew, and audience.
- Only the Fog machine delivered a good performance on that evening.
- He has become a parody of his former self.
En gülünç olan kısımlar, şarkı söyleyebildiğini sandığı yerler. Hele 44-45.dk civarlarında bir yer var ki, güler misin ağlar mısın... Hayatında vokal çalışmadığı için hacim namına hiç bir şey yok tabii, volüm sıfır. Bilmem kaç tane Marshall kafanın soundu üzerine söyleyen eski vokalistlerinin hiç bir şey yapmadığını ve bunu kendisinin de yapabileceğini zanneden şapşalın hazin sonu.
Eskiden kendini Malmsteen sanan şapşallara gülerdim. Şimdi ise kendini Jeff Soto ve Mark Boals zanneden Malmsteen'e gülüyorum. Hey gidi günler. Adam kendi yazdığı şarkıları söyleyebilmek için ne düzeyde vokal çalışmış olmak gerektiğini anlamaktan aciz. Zaten birlikte çalıştığı hiç bir insana saygı duymayıp onları para ile çalıştırdığı elemanlar yerine koydu. Bu kafa ile de geldiği nokta burası işte.