Ttnet Veya Telekom Mobil Internet Kullananlar

Selamlar arkadaşlar TTnet veya Telekom mobil internet kullananlar için soruyorum; reverbnation.com (müzisyen sitesi & yasaklı değil) sitesini düzgün görüntüleyebiliyor musunuz?
Ya da başka firmalardan internet hizmet alıpda siteyi düzgün açamayan varsa lütfen buraya yazın.
Screenshot atarsanız daha güzel olur hatta.
Teşekkürler!

Turksat kablo kullanıyorum ben. Normal biçimde deneyince sitenin CSS dosyası yüklenmiyor gibi. Genelde bu tür şeyler browser farklılığından olur ama 3 farklı yolla denedim, değişen bir şey yok. Sitenin kendisindeki bir lokalizasyon hatası olabilir. Zira vpn ile girdiğimde sorun yok. Diğer bir ihtimal, biz ülke olarak siteyi engelledik ama tam olarak beceremedik ve böyle yarım yamalak kaldı.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Turksat kablo kullanıyorum ben. Normal biçimde deneyince sitenin CSS dosyası yüklenmiyor gibi. Genelde bu tür şeyler browser farklılığından olur ama 3 farklı yolla denedim, değişen bir şey yok. Sitenin kendisindeki bir lokalizasyon hatası olabilir. Zira vpn ile girdiğimde sorun yok. Diğer bir ihtimal, biz ülke olarak siteyi engelledik ama tam olarak beceremedik ve böyle yarım yamalak kaldı.

İlginç, bende de aynı durum var sadece yazılar yükleniyor her şekilde.
Turkcell mobilden sorunsuz girebiliyorum, TTnet mobil sahibi arkadaşlarım giremiyor.
Bu sitenin bizde engelli olmadığı görülüyor sorgu yapıldığında, ayrıca site yönetimine de ip'lerimizin engelli olup olmadığı konusunda sordum, onlar da herhangi bir engel yok dediler.
Telekomu arıyorum, eve teknik servis gönderiyorlar... nereye şikayet edeceğimi bilemedim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Sonuç hakkında bilgi vereyim dedim arkadaşlar, merak edenler için.
Reverbnation ve dünyada daha bir çok sitenin kullandığı server olan Verizon firmasına ait EDGECASTCDN.NET CDN serveri ülkemizde yasaklanmış.(ESB'den alınan resmi bilgi)
Reverbnation ve Verizon'a konu hakkında haber verildi. Dünyaya rezil olmaya devam :)

Geri