Satılık Pedalboardlar

'Elektro Gitar Pedal ve Processorleri' forumunda erdemyonar tarafından 8 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Eskişehir
    Fiyat:
    650 TL
    Takasa:
    kapalı
    Selamlar. Birkaç yıldır pedallarım değiştikçe kendime pedalboard yapıyorum. Birkaç ay önce kullanabileceğim bir atölye buldum ve bir kaç board yaptım. Üretmeye devam edebilmek için de maalesef elimdekileri elden çıkarmam gerekiyor. Bu konuda turkrock ailesinden destek bekliyorum. Sadece satın alım anlamında değil fiyat, tasarım veya diğer konularda öneri ve yorumlarızı da... Önemli olan para değil üretim diyerek pedalboardlara doğru geçelim.

Bu boardun ölçüleri 58x40x12 cm. Stereo çıkış. Tabi sadece birini kullanarak mono çıkış alınabilir. Sedir ağacı üzerine ceviz vernik. Yaklaşık ağırlığı 3,3 kg. İç elektroniğini henüz bağlamadım. Kablo uzunluklarını alan kişiye göre ayarlamak için. Malzemeler hazır, beklemedeyim.
    board 2_1.jpg
    board 2_2.jpg board 2_3.jpg board 2_4.jpg board 2_5.jpg board 2_6.jpg

Bunun ölçüleri 56x32x10 cm. yaklaşık ağırlığı 1,7 kg. Bu board da stereo çıkış. Bu da sedir ağacı üzerine ceviz vernikle eskitme. Kapağını alyan vidalı yaptım. İçindeki köşeler ceviz ağacına saplı demir dübel var. Yıllarca kullanılabilir. Alyan anahtarı kullanmadan da elle rahatça açılabiliyor.
    board 1_1.jpg
    board 1_2.jpg board 1_3.jpg board 1_4.jpg board 1_5.jpg board 1_6.jpg board 1_7.jpg board 1_8.jpg

Bu da benim neredeyse 2 yıldır kendi kullandığım pedalboard. İnce mdf'den yapıp deri kaplamıştım. İçinde strymon zuma var. Küçük olan boardla boyutları aynı.
    my board_1.jpg my board_2.jpg my board_3.jpg my board_4.jpg

Son düzenleme: 15 Nisan 2018 08:46
  2. Merhaba ben de buradaki bircok arkadas gibi kendi boardumu yapmistim. Kendime gore dusuncelerim board konusunda(gerek estetik, gerek islevsellik anlaminda) elbette var. Ancak site icerisindeki bu bolumunun alim-satima ayrilmis olmasi nedeni ile dilerseniz sitede bulunan pedalboarda dair konu basligi altinda onerileri almaniz yahit ozelden mesajlasmak daha verimli olacaktir diye dusunuyorum.
    Esenlikler dilerim.

erdemyonar bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş