Satılık Jackson Warrior Japan

'Elektro Gitarlar' forumunda gzf tarafından 9 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

1. gzf

gzf

Fiyat:
    2200
    Takasa:
    kapalı
    Forumdan satin aldigim gitarimi, baska bir gitara butce olusturmasi adina satiyorum. Buradaki arkadastan aldigim gibi ek olarak kilitli aski modlamasi ile satiyorum.Arkadasin notlarini aynen paylasiyorum: Modlamalardan başlarsak;
    Seymour Duncan Blackouts
    (Pasif karakterli aktif manyetikler)
    Manyetik ve gitar kombinasyonu hakkında detay vermek istiyorum;Pentagram hayranı biri olarak yakalamak istediğim ton Anatolia - Bir albümlerindeki hacimli tondu ve bu tonu elde ettim. Alder gövde ile müthiş bir uyum içindeler. Gitar tabiri caizse kükrüyor. Deneyince anlarsınız.
    Takeuchi Floyd Rose
    Eski köprüsü de gayet iyiydi fakat Takeuchi TRS-101 hem stabilite, hem kalitesiyle fark yarattı diyebilirim. Takılmadan önce elime aldım, gülle gibi bişeydi. Made in Japan
    Graphtech Knoblar
    Knob demişken volume potansıyla ilgili de şöyle bir detay var; Normalde switch, tone ve volume potansının arasında konumlandırılır Warrior'da. Solo atarken switche erişim kolay olması adına volume potansıyla yeri değiştirildi. Ergonomik anlamda hiçbir sorunu yok artık. Shrediniz bol olsun!

Gitar 1998 üretimi. Kozmetik kondisyonu gayet iyi. Köşelerinde tabii ki dökülmeler var. Ama çok titiz biri olmama rağmen hiç rahatsız etmiyor. Yaşanmışlığı olan bir gitar çalmanın tadı başkadır. Kozmetik takıntınız varsa sıfır ayarında grg170'ler sizi bekliyor...Fretler, perdeler tertemizdir. Sapta çatlak, ele gelen herhangi bir pürüz yoktur.

Gitarın kendi orjinal soft bir o kadar da hardcase''i mevcut.
    Sadece manyetiklerin fiyatına bakarsanız zaten fiyatın makul olduğunu anlarsınız.
    Takas yok. Ufak bir indirim kabulumdur.

Son düzenleme: 12 Nisan 2018
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş