Alınık Power Unit / Mxr Eq / Isp Decimation

'Elektro Gitar Pedal ve Processorleri' forumunda blackfriday666 tarafından 10 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Ankara
    Fiyat:
    1
    Takasa:
    açık
    Yeni topladığım sistem için öncelikli olarak bir güç ünitesi, ardından bir MXR M108 veya KFK1 ardından da ISP Noise Gate'e ihtiyacım var.

-Güç ünitesi, MXR Iso-Brick veya bununla benzer özelliklere sahip olacak şekilde isole, mutlaka 1 adet 12 1 adet 18 V çıkışa sahip olması gerekiyor. Dip gürültüsünün önüne geçmek için gereken özelliklerden yoksun olmamak şartıyla olabildiğince ucuz herşeye açığım.

-Mxr m108 Eq konusunda knoblarında herhangi bir bozuk, eksik, kozmetik olarak sıkıntı vs olmadıkça alabilirim, pre eq olarak kullanacağım için KFK1in stereo out özelliği işime yaramasa da yine de tercih edebilirim.

-ISP ise en son - belki - ihtiyacım olacak bir pedal, sadece sahibindende 2 tane 2. el bulabildim belki forumda satan vardır, iletişimimiz olsun, ihtiyaç halinde aramayayım tekrardan diye ilana ekledim.

2. Güç ünitesi için YASA Engineering ile konuşmanızı öneririm. Ben aldım ve oldukça memnunum.

blackfriday666 bunu beğendi.
  3. İnceleyeceğim mutlaka, çok teşekkürler.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş