İlan Kapalı Ibanez Js 1200 Ca

Takasa
Açık
Fiyat
4800
Para Birimi
TL
Selamlar, öncelikle belirtmek istiyorum, lütfen ilanın tamamını okuyunuz!!!

İlan keyfi bir ilandır, gitarımdan çok memnunum, satmak veya takaslamak için hiç bir aciliyet ve de acelem yoktur…

Gitarı uzun uzun anlatmaya gerek yok, bu gitar diğer bütün İbanezlerden farklı, muhteşem bir gitar, şöyle özetleyeceğim, Fender clean tonlarını alabildiğiniz ve aklınıza gelen her tarzı rahatlıkla çalabileceğiniz bir İbanez hayal edin…

İlanı açma sebebim, uzun süredir Floyd Roselu gitarlar kullandım ve artık FR köprü hevesimi yeterince aldığım için, eskiye dönüş yapma kararı aldım, fakat yeterli maddi gücüm olsa asla ilanı açmazdım, bu gitar bende kalırdı ve 2. bir gitar satın alırdım..

Gitarın 2. sahibiyim, ilk sahibi bir sene önce almış fakat çok fazla kullanmadığı için ben Sıfır kondisyonda bir JS almış oldum, fotolarda da görüleceği üzere gitar kozmetik olarak 10/9.9 Çalışmayan hiçbir aksamı yoktur, isteyene video da çekebilirim
Yani benden sonraki sahibi hemen hemen sıfır bir JS 1200 alıyor gibi olacak…

Gelelim satışa ve takasa. Nakit satış fiyatım 4800 TLdir. Fiyat sondur! önceliğim takastır.
Takas fiyatını 5000 TL ve üzeri tutuyorum

TEKLİF YAPACAK ARKADAŞLAR, TEKLİF YAPMADAN ÖNCE BU GİTARIN SIFIRI ile TEKLİF EDECEKLERİ GİTARIN SIFIR FİYATINI KARŞILAŞTIRIP TEKLİF SUNSUNLAR! yani bu ne demek oluyor, örneğin: kalkıp da bir Fender Standart stratı kafa kafaya teklif etmeyin!!!!

Takas için bazı katı kurallarım var, kesinlikle Gibson, PRS, Telecaster ve tune o matic köprülü gitarlar, akustik, klasik gitar amfi vs... teklif etmeyiniz!!!

Önceliğim kafa kafaya Fender Deluxe Stratlarla ya da Deluxe Pluslar ile takastır, üretim yılı fark etmez, SIFIR KONDİSYON da aramıyorum, problemsiz ve temiz olması yeterlidir,

Standart Strat veya o ayardaki modelleri de değerlendireceğim fakat üstüne para almak şartı ile…
SUNBURST ve HSS olanlar ilk tercihimdir, olmasa da fark etmez fakat EN ÖNEMLİ ŞARTIM Rosewood tuşe olmasıdır.

Maple tuşe strat kesinlikle düşünmüyorum!! Teşekkürler

Dosyalar