Satılık Cesitli Pedal Ve Ekipmanlar

'Elektro Gitar Pedal ve Processorleri' forumunda gzf tarafından 12 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

1. gzf

gzf

Fiyat:
    5
    Takasa:
    kapalı
    Merhaba
    Ihtiyac fazlasi haline gelen muhtelif ekipmanlari elden cikartiyorum.
    Takas yoktur. Dileyenlere ekipmanlarla ilgili fotograflari whatsapp yoluyla atabilirim. Paranin hesabima yatmasina muteakiben gezegenin her noktasina kargolayabilirim.

Sevgiler

- Fulltone Mini-Dejavibe - 550 TL(Modern-Vintage mini selector switch islevsiz ancak kusursuz olarak calismakta) SATILMISTIR
    - AlenGeere - Carbon Copyimsi Delay - 200 TL (AlenGeere" in el boyamasi doneminde kalma oldukca smooth bir delay pedali. Calisma ve kozmetik olarak kusursuz durumda) SATILMISTIR
    - Presonus Audiobox Limited Edition Black - 400 TL (Kutusunda ve kusursuz durumda)
    - MS Shakti - 100 TL
    - AKG K240 Studio Kulaklik - 375 TL ( Kutusunda 4 ya da 5 kez kullanildi. Kulak padlerinde vs hic bir eskime soz konusu degil
    - Earthquaker Devices Tentacles Octave - 500 TL ( Chicago Music Exchange'den alindi. Neredeyse sifir durumda)
    - Mooer Repeater - 85 TL ( Mini selector switch kirik. Onun disinda islevsel ya da kozmetik baska bir problemi yoktur. )
    - Boss CS3 Burcin Ankara Mod - 280 TL
    - Boss LS2 Line Switcher 270 TL
    - Lovepedal Missisipi Tchula - 750 TL (Sifir durumda)
    - EWS Subtle Volume Control 150 TL
    - Neunaber Seraphim Expanse V2+ExP pedal - 1500 TL ( Temiz durumda)

Son düzenleme: 15 Nisan 2018 05:53
    crushhh bunu beğendi.
  2. gzf

gzf

@crushhh cs3'u al artik:). Sen nerelerdesin acaba ya

3. cs3'ün modu tam olarak ne işe yaramakta ne sebeple yaptırdın modu?

4. gzf

gzf

1. Sound bozulmadan, dip gurultusu azaltildi.
    2. Mevcut 3 modu var fakat ben orjinal ve Keeley'e yakinsayan halini kullaniyorum

exalseffix ve rosto bunu beğendi.
  5. :)

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş