Mehometh Iki Yeni Single Yayımladı!!!

Black metal grubu Mehometh uzun süren sessizliğini bozdu ve bir haftada iki single yayımladı.
İstanbul'dan Ankara'ya taşınan frontmen Ayhan Akbayrak'ın açıklaması şu şekilde; ''5 ay yada daha fazla zamandır müziğe yeterince vakit ayıramadım, grubumun tüm üyeleri İstanbul'da yaşıyor ve benim Ankara'ya gelişimle grup resmen dağıldı, uzun süreli bir bunalımdan sonra tekrar toparlanıp harekete geçmem gerektiğini anladığımda bu iki single'ı da yayınladım. Eski grup arkadaşlarımdan sadece Emre Albayrak ile birkaç telefon görüşmesi yaptım, Ankara'da edindiğim birkaç müzisyen dostumla bu işi tekrar sahaya taşıyıp taşıyamayacağımızı konuştuk, beklediğimin aksine de destek buldu, kolları sıvadık kısacası tekrar. Bu ay içerisinde belirlenmiş periyodlarla vokallerimizi kaydedip niyahetinde en azından bir demo albüm yayınlamayı düşünüyoruz, Ankara içinde sınırlı sayıda CD basımı yapmayı da düşünüyoruz, grubun yeni kadrosu netlik kazanmak üzere, yapacağımız işten çoğu kişinin rahatsız olacağına eminim, zira grubun dağılması bile kimilerini sevince boğdu, bir yerde dostumuzu ve düşmanımızı tanımamızı sağladı. Bu süreçte yanımızda olan ve verdiğimiz sözlere sadık kalamamamıza rağmen bizlere inanan tüm dostlarımıza selamlar, yakında, çok yakında umarım çoğu kişiyi rahatsız edebiliriz.''
Türkgitar.com'da yayınlanan habere de buradan ulaşabilirsiniz Türk Metal Grubu Mehometh'in İki Yeni Single Parçası Yayımlandı

Dosyalar

• mehomethalbum-696x696.jpg
    mehomethalbum-696x696.jpg
    91.2 KB · Gösterim: 222
Son düzenleme:
Geri