Fender Fm210

fm210r.jpg

FM 210R combo amfi 65 watts gücünde ve içinde iki tane 10” Fender Özel Tasarım hoparlör kullanılmış. Drive kanalında gitaristlerin her müzik türüne uygun çeşitlilikte distortion tonları elde edebilmeleri için Mid Contour düğmesi konulmuş.Clean kanalda ise spring reverb ile ünlü Fender tonlarının tadını çıkarabilirsiniz.
Teknik Özellikleri:
65 watts güç ( 8 ohm’da)/2x10"16 ohm, 50 watt Özel tasarım Fender hoparlör. Seçilebilir Normal ve Drive kanalı,her kanalda ton ve ses ayarı kontrol düğmeleri.Footswitch Girişi.Efect Loop.Preamp çıkışı.Power amfi girişi

Sizlerde bu amfi hakkında bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben denedim .. Okadar güzel tonları varki tube amfi yi aratmıyor.. Fiyatıda uygun kesinlikle tavsiye ederim ki kendime alcam yakın zamanda birtane

Bu amfinin 65R sini kullanıyorum pisayada transistörlü baya amfi kullandım laney, marshall,behringer vs... bu amfi bana göre hem clean ler açısından hemde drive açısından fiyatına göre çok tatmin edici. üzerindeki yaylı reverb de güzel. Blues falan çalıyorsanız benim gibi gayet tatmin edici araya pedal falan koymadan güzel bir drive yakalıyabiliyorsunuz. mid countour düğmesi dedikleri olay ise tok tonlar almanızı sağlıyor ve ciddi şekilde güzel tonlar yakalıyabiliyorsunuz.ki fender in drivelerine genel olarak iyi değil derler ama bu amfinin üzerindeki drive piyasadaki çoğu transistörlüden gayet iyi özellikle boş yere şişirilen laneylerden bin kat iyi. alacak varsa gidip denesin derim .

Çok güzel bir amfi 2 sene bir yarışmada bu amfiyi koymuşlardı orda deneme sansım oldu kısa bir süre ama olsun:D tabi orda kendileri ayarladıkları için sesi çok yuksek ayarladılar ama şaşırdım seste yırtılma olmadı hiç . fm 212 r sini alıcam bunun tavsiye ederim...

bugün aldım... Şimdiye kadar Çok amfi denedim ama bunun drive larını hiçbir amfide bulamadım.. bilginize 610 ytl ye lambalı amfi almak varken bunu aldım..

Aradaşlar ben bu amfinin fm212r sini yani 100 watt ını iki ay önce aldım.Öncelikle cleanler orjinal startocaster sesi gibi mukemmel ,drive ı cok iyi bir de ustune more drive yapmıslar daha da iyi olmus fakat tek sorunu biraz ağır ama alısırsınız:D

Geri