Ergin Altınel

hayırlı olsun

gerçekten muhteşem bir albüm...herkese tavsiye ederim.. sabırsılkla canlı performansalarını bekliyoruz.. sevgiler ergin abii.....

Sevgili Ergin Bey;

Acaba davul performansı için neden program kullandığınızı öğrenebilir miyim? :) Yanılmıyorsam canlı performanslarınızda size Gökçe Dayanç eşlik ediyor. Albümde de neden böyle bir beraberlik olmadı? Şimdiden teşekkürler...

ThE_EvO demiş ki:
Sevgili Ergin Bey;

Acaba davul performansı için neden program kullandığınızı öğrenebilir miyim? :) Yanılmıyorsam canlı performanslarınızda size Gökçe Dayanç eşlik ediyor. Albümde de neden böyle bir beraberlik olmadı? Şimdiden teşekkürler...
Merhaba ThE_EvO,Bunun yanıtı biraz uzun.Öncelikle albümün kayıt aşamasında henüz Gökçe ile tanışamamış olmam geliyor.Ben bu tip çalışmalarda arkadaş ortamını yeğlerim.Sıcak bir ortam herzaman kalemimdir.Ayrıca İstanbulda yaşamıyorum.Tanıdığım insan bir elin parmaklarını geçmez.Konser vesilesiyle tanışma fırsatım oldu ki bu sırada kayıtlar çıktan bitmişti.Bir de bu tarz albümlerde zaten sıkça rastlanan bir durum bu.Gitar albümleri Grup müziğinden farklıdır ve bütün ağırlık gitardadır.Diğer enstrümanlar ağzıyla kuş tutsa bile dikkatler gitar üstündedir.Dolayısı ile dezavantajlı bir durum yok ortada.Ama yeni bir albüm yaparsam mutlaka Gökçe'yi tecih ederim ve Aranjeleri ona göre düzenlerim.sözün sonu:Kayıt öncesi bir grubum olmuş olsa idi mutlaka bu grup ile kayda girerdim.Sevgiler...

Bu basligi amator gruplar kismindan kaldirsak, herkes kimin ne oldugunu biliyor ama yinede ergin abiyi amator gruplar basliginda gormek beni rahatsiz ediyor..

Geri