Satılık Boss Katana 50

Takasa
Kapalı
Fiyat
1200
Para Birimi
TL
Sıfırdan farksız.
Hakkında bilgi bulmak oldukça kolay internette; ayrıca ben de üşenmeyip naçizane fikirlerimi paylaşmıştım:
Boss Katana Serisi

Pazarlık yok, takas yok. Kargo benden gönderirim. Sorusu olan varsa buradan ya da üstteki Katana başlığından cevaplarım - genel birşey soracaksanız ö.m. yerine oraya yazın ki herkes faydalansın.

Boss KTN-50 Katana 50w Combo Amplifier - Elektro Gitar Amfisi
BOSS KTN-50 Katana Combo Elektro Gitar Amfisi
BOSS - KATANA-50 | Guitar Amplifier

Bu arada software v2.0 update'ini de yaptım sorunsuz kullanımda.

Daha dün başlıkta yazdıklarınızı okumuştum, ilerleyen dönemlerde de yazlığa götürmek için vb almayı planlıyordum. Satmaya yönelten ne oldu merak ettim hocam. Amfiyle alakalı birşey mi, ondan bağımsız bir sebep mi?

Daha dün başlıkta yazdıklarınızı okumuştum, ilerleyen dönemlerde de yazlığa götürmek için vb almayı planlıyordum. Satmaya yönelten ne oldu merak ettim hocam. Amfiyle alakalı birşey mi, ondan bağımsız bir sebep mi?
Bildiğim kadarıyla elinde aynı tipte iki amfi olması (Blackstar ID ve Katana) ve Blackstar'ın ihtiyacını zaten karşılaması nedeniyle ihtiyaç fazlası oldu amfi.

Cevap vereyim:

Aynı tipte 2 değil 4 amfi oldu, toplamda 5. Birşeyler satmazsam hanım zopalayacak ve ben de GAS alımlarına yer açamayacam yoksa Katana satılacak amfi değil :). Bir sıkıntısı yok.

İkisi arasında ID:TVP kalsın bu gitsin dedim çünkü:
1- bu üst panel, Blackstar ön panel. Nedense çokca uzanıp ayar vb yaptığımdan olsa gerek yerleştiğim düzende üst panel ergonomik olarak rahatsız geliyor bana.
2- bunu yaparken Blackstar buna daha çok müsade ediyor hatta bilgisayara hiç bağlamadım bugüne kadar. Oysa Katana panel üzerinden potansiyelinin yarısına ancak gösteriyor, gerçek lezzeti için bilgisayar şart. Ha bir kere ayarlar save eder bırakırsın ama ben öyle birkaç preset de değil gerçekten çalarken zırt pırt hadi tiz azalsın hadi drive çoğalsın kurcalıyorum.
3- Blackstar'ın lamba simülasyonu değişik drive'lar konusunda kulağıma daha tatmin edici geldi. Katana için lamba simülasyonu yok onun yerine sneakyamps olayına girerek modelleme imkanı var ama dediğim gibi çalarken 10 saniyede olmuyor o iş.
4- Boss'un ayırtedici özelliği clean kanalı (JC-120 tonu) ki neredeyse hiç kullanmıyorum. Drive olarak Boss'a has kanal Brown, oldukça başarılı ama gerçek bir metal tonu değil. Onun için software desteği gerekiyor, ID:TVP ile daha jınn jınn ton alabildim. Ha Katana da sıkı jınn jınn tonu verir, youtube'da var örnekleri nasıl ayarlamak gerektiğine dair.

Gördüğünüz üzere satma sebebim incir çekirdeğin doldurmayacak koftiden sebepler, maksat satmaya kendimi ikna etmek yoksa gerçekten ikisi de kendi segmentinde süper amfiler.