Zoom G9.2tt hakkında bilgi arıyorum

tüm google alemini karış karış gezsemde bulamadım ... Ben bu pedalı almışım (ufak bir hafıza kaybı yaşadım) ancak üzerindeki fonksiyonların hiçbiri hakkında hiçbir fikrim yok . Ton nasıl yazılır üzerindeki fonksiyonlar ne işe yarar nasıl daha güzel bir sound elde edebilirim ? hiçbir yerde hiçbir bilgi bulamadım bilen birinin baya aptala anlatır gibi anlatırsa çok memnun olurum şimdiden elinize emeğinize sağlık teşekkür ederim .

tüm google alemini karış karış gezsemde bulamadım ... Ben bu pedalı almışım (ufak bir hafıza kaybı yaşadım) ancak üzerindeki fonksiyonların hiçbiri hakkında hiçbir fikrim yok . Ton nasıl yazılır üzerindeki fonksiyonlar ne işe yarar nasıl daha güzel bir sound elde edebilirim ? hiçbir yerde hiçbir bilgi bulamadım bilen birinin baya aptala anlatır gibi anlatırsa çok memnun olurum şimdiden elinize emeğinize sağlık teşekkür ederim .
Gülümsemeden edemedim:) Koskoca cihaz hem de bilmem kaç kilo:)
Vaktiyle bir miktar kullandım. O kadar ağır olmasa sanırım satmazdım çünkü müthiş tonları var.
Önce efektleri kapatıp preamfi ve EQ katlarını açın (GP yazısının üzerinde kalan kısımdaki düğmelerden...) ve bir amfi tipi seçip gain ve EQ ayarları ile denemeye girişin. Gerisi gelecektir. Hi gain amfi arıyorsanız Diesel modellemesini öneririm. Fender-Marshall modellemeleri de güzel.
İki lamba var cihazda, biri giriş öbürü çıkış noktasında. Bunların ayarları tona kaydedilemiyor ve nasıl ayarlarsanız öyle kalıyor. Ton üzerindeki ciddi etkisi var, ancak ayarları abartmamak lazım.
Her bir patch A ve B olarak iki farklı biçimde kullanılıyor. Bu sayede efekt ayarlarını sabit tuttuğunuz bir tonda farklı iki amfi de kullanabiliyorsunuz. Solo-ritm vs gibi geçişler için de çok işe yarıyor.
Efektlerde ise z-pedal zamazingosu ile çok eğlenceli şeyler mümkün.
Bu cihazın tek zayıf yanı kabin modellemeleridir, seçenek çok az. Ama amfide çalmak için gerçekten iyi bir tercihtir. Zoom'un yaptığı belki de en iyi cihazdır ve sonrasında yaptığı şeyler bunun yanından geçemez.
Pedal ve amfi kombinasyonları ile çok fazla seçenek var ve bu cihazdan iyi ton alamıyorsanız muhtemelen bu işin mantığından çok anlamıyorsunuz demektir. O nedenle de kendinizi bu anlamda geliştirmek için de iyi bir fırsat olur.
Yalnız google aleminde nasıl bir şey bulamazsınız bunu hiç anlamadım.
Zoom G9.2tt Review | The Chronicles of Zoom | Off the Grid Home Music Recording Studio

Son düzenleme:
Geri