Jackson RR Arşivi

valla arkadaşlar ordan nasıl boyle bi anlam cıkardıgınızı merak ettim.Demek istedigim 2100 dolarlık (ki bnm imkanlarımı zorlayan bir meblağ bu) bir amerikan jackson olmasına ragmen benım alıstıgım tarzda bi klavyeye sahip olmadıgıydı,rahatta gelmedi budur.Genel bi kanı degil kısacası...bahsettigin prs lerde klavyesi bana göre rahat değilse 200 dolarda olsa 20000 dolarda olsa farketmez.

Berkay hep senin sucun..Konuyu dagitiyorsun... :LOL:

What_ta; abicim senin rahat edememis olman o gitarin 2100€ etmeyecegi anlamina gelmez (hos..2100 euro etmez ama :) LLL) Emin ol kimi gitaristler icin sapinin kalin olmasi + bir ozelliktir.

rr serisi ev gitarı değiiilll sahne gitarı.Ayakta çalıp konser sonrası caseye koyup diğer konsere kadar yüzüne bile bakmayacaksın.Evde çalışmak bir eziyet çünkü o gitarla

Lise yıllarımdan beri rr çaldığım için omurgam buna göre evrildi neredeyse :) ( o gitar evimden çalınmıştır daha sonra neyse :((( ) ben alıştım artık ama gene de oturarak çalarken insanı biraz zorladığı bir gerçek.

Otururken bi tip gitarları bacak arası pozisyonunda çaldıgınızda neredeyse hiç sorun yaşamıyorsunuz... :)

Çok güzel bi başlık teşekkürler...

iyi bari ilk zamanlar yengeç gibi olur ,bacakları kapatamazsın o zaman bu gitarla he.Hani yeni ata binmeye başlamış jokeyler gibi.İnince üzerinden anammm yengeç yengeç ::D

Yok cnm o kadarda abartılacak bir durum degil...
bacaklarını sabıt tutup acıyorsun bırazcık sadece normal oturur gıbı sadece otururken calıs pozısyonunda gıtar bıraz yukarıda kalıyor...

Geri