İstanbul Hadi, toplanalım artık!

Selamlar,

Müziği çok seviyorsan, müziğin olmadığı hayat senin için eksikse ve hep o sahne gözünde canlanıp çıkamamak içinde ukte kaldıysa oku dostum :)
31 yaşındayım, 10-11 yaşında bass gitarla başladığım müzik maceramda elektro, davul, vokal derken bir çok şey çaldım. Kendi stüdyomu kurdum, Rock'n Dark 2007 ve UniRock yarışmalarında dereceler aldım derken iş hayatına girdik.Evet, kurumsal hayat çok yoğun, eski grup arkadaşlarım kimisi evlendi kimisi bu yoğunlukta kaybolup gittiler. Ama ben hala direniyorum sanırım.
Benimle aynı kafada olan insanlarla bir araya gelmek ve müzik yapma istiyorum. Coverda yapabiliriz ama asıl isteğim müzik üretmek. Ortaya bişeyler çıkartmak. Kendimizi kasmadan eğlenmek mutlu olmak.
Tabi amaç eğlenmekte olsa bir disiplini olmalı. Çalışmaların bir rutini olmalı. Bence her hafta çalışılmalı. Bu sadece stüdyoya gitmek değil. Sık yapılan hata şarkıları mental olarak oturtmadan stüdyoda çalmaya çalışmaktır. Bir araya gelip şarkıların üretimine kafa yorulmalı. Hiçbir finansal beklentim bu işten elbette yok, ihtiyacım da yok, konu tamamen ruhu tatmin etmek.

Eğer sizde benimle benzer şeyleri hissediyor ve istiyorsanız mesajlarınızı bekliyorum :)

Not: Birde DJ'imiz olsada elektronik altyapılarımızı yapsa güzel olmaz mı? :)

Son düzenleme:
Selamlar,

Müziği çok seviyorsan, müziğin olmadığı hayat senin için eksikse ve hep o sahne gözünde canlanıp çıkamamak içinde ukte kaldıysa oku dostum :)
31 yaşındayım, 10-11 yaşında bass gitarla başladığım müzik maceramda elektro, davul, vokal derken bir çok şey çaldım. Kendi stüdyomu kurdum, Rock'n Dark 2007 ve UniRock yarışmalarında dereceler aldım derken iş hayatına girdik.Evet, kurumsal hayat çok yoğun, eski grup arkadaşlarım kimisi evlendi kimisi bu yoğunlukta kaybolup gittiler. Ama ben hala direniyorum sanırım.
Benimle aynı kafada olan insanlarla bir araya gelmek ve müzik yapma istiyorum. Coverda yapabiliriz ama asıl isteğim müzik üretmek. Ortaya bişeyler çıkartmak. Kendimizi kasmadan eğlenmek mutlu olmak.
Tabi amaç eğlenmekte olsa bir disiplini olmalı. Çalışmaların bir rutini olmalı. Bence her hafta çalışılmalı. Bu sadece stüdyoya gitmek değil. Sık yapılan hata şarkıları mental olarak oturtmadan stüdyoda çalmaya çalışmaktır. Bir araya gelip şarkıların üretimine kafa yorulmalı. Hiçbir finansal beklentim bu işten elbette yok, ihtiyacım da yok, konu tamamen ruhu tatmin etmek.

Eğer sizde benimle benzer şeyleri hissediyor ve istiyorsanız mesajlarınızı bekliyorum :)

Merhaba ben size katilmaya istekliyim

Selam ne tarz çalışma yapmak istiyorsunuz Rock müzik türünde ve bass gitar arıyormusunuz .Birde semt nedir acaba
0533 558 70 13 ten ulaşabilirsiniz ..

Selamlar,

39 yasinda muzigi hobi edinmis birisiyim. Acikcasi enstruman acisindan cok uzin yillara dayanan bir gecmisim yok ancak ben de tam da bahsettigin gibi bir ukte ile yillarca bos yere bir yasayip gec de olsa aksiyon alanlardanim. Takribi 2.5 yildir bas ve caliyorum ve 1.5 yil kadar da davul caldim. 4-5 defa sahne deneyimim oldu. Armoni bilgim az cok var ve cover sarkilari kendim yorumlayabilecek seviyedeyim. Hali hazirda bir grubum var ve duzenli olarak her hafta cuma gunu prova yapiyoruz. Ancak daha fazla pratik yapmak ve farkli insanlardan farkli tecrubeler kazanma dusuncesiyle bir gruba daha dahil olmak istyorum . Bas icin dusunursen gorusmek isterim.

Suha

P.s : icra ve muzik teorisi konusunda pek iddiali olmasam da dinleyicilik açisindan cok farkli ve cesitli muzik tur ve sarkilarla yogun bir sekilde hasir nesir oldugumu ifade edebilirim. Elektronik olarak da amator de olsa ufak tefek denemelerim oldu ama ona ayrica kanalize olup vakit ayirabilir miyim bilemiyorum.

Sevgiler,
Suha
05308349690

Selamlar,

30 yaşımdayım 2005 ten beri davul çalıyorum ilan aktifse bana yazabilirsin 0532 138 28 08 efe

Merhaba kurumsal hayat ve bebekler müziği teoride bitiriyor doğrudur. Ama kalbinden sökemiyor velhasıl :))) hangi semtte prova yapmayı düşünüyorsunuzZZz?