InfradarK(Thrash Metal)-Ankara

beyler sıranızı verdiğiniz için saolun bu arada engin in önemli bir işi vardı o yüzden saolun anlayışınız için. görüşmek üzere

salı günlerinin vazgeçilmez ismi infradark:D yine her zamanki gibi bomba oldu program:) hadi bakalım kolay gelsin ^^

geçen hafta salı günkü yokluğumda çalan emin arkadaşımıza teşekkürler bu hafta yeni bi şarkı daha ekledik overkill_f.u.c.t önümüzdeki hafta playlistimize arch enemy_nemesis veya kendi bestelerimizden birini koymayı düşünüyoruz...görüşmek üzere müzikle kalın

İnfradark girdim sahnenizin gölgesine acelem yüzünden tek şarkınızı dinledim sonrada gitmem gerektiğinden seyircinizden 1 tanesini çalıp götürdüm.

Bir dahakine 1 seyirci eksilttiğim için 10 seyirci ile geleceğim;) Drumların toparlanıp yola devam etmenize alkışlarımla destek veriyorum.

Bu ankarada cidden bu işi "çoluk çocuk" almış. Bilgisayar programları ile metallicanın 2şarkısını öğrenen sahnede. Belkide bizim misyonumuzda bu gidişi kaliteleştirip ve gereken yerlerin ağızlarını açık bırakmaktır orası bilinmez tabi:)

Gevezeliğimden dolayı pardon. İnfradark ailesine İnferno Reload Ailesi olarak Kolay gelsin ve İyi çalışmlar diyorum.

İnferno Reload Enes.

son olarak "Ankara Undergroun Forverrr" ;)

acos demiş ki:
İnfradark girdim sahnenizin gölgesine acelem yüzünden tek şarkınızı dinledim sonrada gitmem gerektiğinden seyircinizden 1 tanesini çalıp götürdüm.

Bir dahakine 1 seyirci eksilttiğim için 10 seyirci ile geleceğim;) Drumların toparlanıp yola devam etmenize alkışlarımla destek veriyorum.

Bu ankarada cidden bu işi "çoluk çocuk" almış. Bilgisayar programları ile metallicanın 2şarkısını öğrenen sahnede. Belkide bizim misyonumuzda bu gidişi kaliteleştirip ve gereken yerlerin ağızlarını açık bırakmaktır orası bilinmez tabi:)

Gevezeliğimden dolayı pardon. İnfradark ailesine İnferno Reload Ailesi olarak Kolay gelsin ve İyi çalışmlar diyorum.

İnferno Reload Enes.

son olarak "Ankara Undergroun Forverrr" ;)

Destekleriniz için teşşekkurler.Drumların toparlanıp yola devam etmenize alkışlarımla destek veriyorum demişsin,bunu belitmek isterim ki geçen hafta davulcumuz başka bi şehire gittiği için kardeş grubumuz Instizition dan Emin arkadaşımız bizi yalnız bırakmadı ve bi haftalığına davula geçti.
Burdan Emine tekrar tşklerimizi iletirim,InfraDark olarak Inferno Reloada selamlar.(çok resmi ve mektup gibi oldu ama:D)

acos demiş ki:
Bu ankarada cidden bu işi "çoluk çocuk" almış. Bilgisayar programları ile metallicanın 2 şarkısını öğrenen sahnede.Belkide bizim misyonumuzda bu gidişi kaliteleştirip ve gereken yerlerin ağızlarını açık bırakmaktır orası bilinmez tabi:)

Bu cümleyi eline enstürmanı yeni alandan virtiöz adaylarına kadar herkes okumalı ve ders çıkarmalı bence. :!:

adamım enes yorumun için sağol geldiğin hafta ben yoktum başka arkadaşçalıodu emin arkadaşımız...bu akşam yine beraberiz umarım güzel bi akşam olur bu hafta overkill_f.u.c.t ı çalıcaz dinlemek isteyen herkesi bekleriz...müzikle kalın :)

lol Emin ya adamım benim, şişman Lars :D Ya kalamadık işte bir ara toparlancaz örgütlenecez gelecez. Bu aralar eşşekler gibi koşturuyoruz tim bildiğin gibi değil, az kaldı bir çizgide çekecez sahnelere. Çok enteresan şeyler gösterecez underground piyasaya. Reklamımı senin formundan yapiim:)

Herkese kolaylıklar gelsin.

Geri