Cok uclu pedal adaptorleri hakkinda

Ataba bende de var sıkıntı yok Daisy chain 5 pedal besleniyor ikisi dijital. Sahnelerden para kazanırsan istediğini alırsın sonra
 
Ben MXR Dc Brick kullanıyorum. İzole değil fakat en ufak bir sorun çıkarmıyor. Öneririm, fiyatına nazaran fazlasıyla başarılı.
 
vodoo power supply yerine tavsiye edebileceginiz daha uygun bir urun var mi acaba?
12 ve 18 Vlik cihaz var ise Harley Benton Iso 2 pro. Yok hepsi 9 V ise Harley Benton Iso1 yeterli.
Alman Yapımı Thomann'da satılıyor ve muadillerine göre inanılmaz ucuz. Çıkışlar Izole müthiş bir alet. Şayet Almanya'dan elden getirtme imkanınız var ise diğer Klon çin malları ile uğraşmayın.
Diğer adaptörler ile boardı kullanırsanız ground loop ''vınlama'' yapması olasıdır. Bu sesi noise gate ile de kesemezsiniz.
 
Merhabalar,
benim de ufak bir sorum olacak. Cevabı başka arkadaşlara da faydalı olur diye umuyorum.

Fuel Tank Jr. 5 adet her biri 120maH izole çıkışlı power supply kullanıyorum.
beslediğim pedallar şu şekilde

tech 21 boost dla - minimum 100 maH istiyor
polytune 2 mini
MXR CAE WAH MC404 - bunu pille kullanıyorum şimdilik
jrad the dude
carl martin andy timmons compressor (200 maH istiyor) - current doubler ile iki slotu bu pedala ayırıyorum, tek kullanınca performans kaybı oluyor

bu durumda 4 pedalla 5 slotu dolduruyorum, geri kalan bir pedalı pil ile kullanıyorum.
şimdi yeni alacağım pedal jrad archer veya ikon archer ile açıkta kalan pedal sayım iki olacak.

bazılarını daisy chain yapıp, fuel tank jr kullanmaya devam edebilir miyim sizce?

verilecek cevaplara şimdiden çok teşekkür ediyorum arkadaşlar :)
 
Benim dizilim amfiden gitara BOSS ME70 Prosesör+Metal Zone (waza)+Önceden aldığım Digitech Hardwire TL-2+ Feedbacker Booster+BOSS TU-3 ve BOSS PW-3 WAH ve amfi olarak da neredeyse 9 senelik ve master potu oynayınca kesinti yapmaya başlayan Marshall MG15FX. Daha önce Distortion'lardan biri ile Feedbacker Bosster açıkken o kadar cızırdama yapmazken özellikle dün öyle bir cızırdama vardı ki. Acaba amfi mi iyice bozuluyor, adaptörde mi sıkıntı mı var anlamadım. Zaten amfi de abuk subuk sustain yapıyor son zamanlarda. Aslında Feedbacker Booster'ı, BOSS ME-70 setuptayken Clean'de akustik gibi sound olduğu için almıştım. Distortion'da da iyi booster fonksiyonu görüyor aslında.
 
Üst