Bloodbath

Dostum Bloodbath kolonlarıma kavuştum ve hemen parçanı indirdim. :D
Besten için söyleyebileceğim;Daha belirgin bir ana melodi bulabilirsin.Parçanın yüzde sekseninde aynı havaya hapis olayı sezinledim.Monotonluk ağır basıyo...Sıradan bir parça olmuş diyebilirim.Daha farklı şeyler olabiliridi.Tam dıstortıonlu bölüme geçişte uyum yok,ana gidişata göre(Ne oluyoruz) dedim.Yalnız üstüne düştüğün taktirde dinleyiciyi daha ayakta tutacak daha melodik ve parçayı monotonluktan kurtaracak birşeyler bulabileceğine eminim.Son olarak parça güçlü ve akılda kalıcı bir vokal melodisi istiyor.Diyeceklerim bu kadar eline sağlık...Sözümü tuttum :D SAYGILAR BLOODBATH...

amanin juiceum hayirli olsun kolonlarin :D ,ayrica tesekkurler yorumlarin için. zaten benim yaptigim bestelerin hepsi güclü saglam bi vokal istiyor. ister istemez grup muzigi yapiyorum tek başima. bu kötü bişey, zamanla gelişicem insallah. tekrar sagol yorumlarin için :)

barış bee demoya Lonely Man i de koysaymışsın çok iyi olurmuş bee.. çok güzel o çünkü. neyse bi dahaki yaza inşallah.

yasal degil, kultur bakanligindan bandrol tarzinda bişi almak gerekiyomuş, simdilik bekliyorum. zaten cogaltilmayi bekliyo. savacim simdilik vokal yok , bass bateri ve gitar var. :)

bende birazönce dinledim..
çok sıkıcı bir havası var..
bazı yerlerinde yavaşlayabilirdin ve tam kesin bir melody yok..
ziller pek fazla iyi olmamış, hatalı çıtır çıtır sesler çıkartıyor..
hep kötümü yorum yapıcaz :)
gitarın tonu çok iyi..
davulla gitarın uyumu çok iyii, pek fazla atak yok ama yinede iyi..

yorumlarin icin tesekkurler jesusmelih , the last waiting için yaptin bu yorumlari sanirsam.cubasein zil tonu pek iyi degil.
atack istiyosan eruption adli bestemi dinle derim :D
tekrar sagol yorumlarin için..

hasicktear sagol abi yapariz. 1. de çok kötüydü kayit , bu sefer güzel oldu.
jesusmelih abi o sarki benim ilk kaydim, daha yeni yeni başlamiştim o kayitta, o yüzden kalitesi biraz düşük oldu. bu yüzden çitir çitir geliyo zil sesleri :D
eyvallah tekrar.

bu bloodbath elemanı aşıyo kendini git gide. Hayretler içinde izliyorumm gelişimini. Adama Out Of The Ashes ın introsunu gösterdim bi günde halletti! Bence harika bişey... Yani her baba yiğidin harcı değildir Michael Romeo çalmak... Bu arada kendi reklamımı da yaptım hafiften ama olsun. Ben de iş yok yaaa olduğum yerde sayıyorum:(

ahmetim doktorum civanım sagolasın da çok abartiyon be. arkadaşlar siz bakmayın ahmetin ben çalamiyorum, yerimde sayıyorum dediklerine. adam electro da zaten gelişmiş gelişecegi kadar,simdi klasikte gelişiyor. adam aşmış yani. sen olmasan ben asla gelişemezdim işte. eyvallah!!

Geri