Gitarın arkasındaki kapaklar satılıyor mu?

Jackson js11 gitarımda arka kapaklardaki kaplama soyuldu ve gerçekten çok gözüme batıyor. Bu kapaklar satılıyor mu satılıyosa nerde satıldığını söyleyebilirmisiniz? Satılmıyorsa ne yapmalıyım?

Jackson js11 gitarımda arka kapaklardaki kaplama soyuldu ve gerçekten çok gözüme batıyor. Bu kapaklar satılıyor mu satılıyosa nerde satıldığını söyleyebilirmisiniz? Satılmıyorsa ne yapmalıyım?
Solo music Ankara sitesinde olabilir baktınız mı? Bazen bende arayıp bulamadığım şeyleri ordan sipariş ediyorum ve gerçekten çok güvenli tavsiye ederim

Bende de Ibanez MTM2'nin pil yuvası kapağı kırık. Kapanmıyor bantla tutturuyorum o da boyada iz bırakıyor. Ne yapmak lazım sizce, kumanda kapaklarıyla aynı boyda mıdır ya da standart bir ölçüsü var mıdır bunun ?

Ben de gitarıma uygun kapak bulamadım, orjinallerden çizip alüminyumdan lazerle kestirdim

P_20180630_214348_p.jpg

Linki bırakıyorum aşağıya, solomusic yedek parça konusunda en kapsamlı sitelerden birisidir Türkiye'de onca siparişim oldu ve bir tanesinde bile sorun yaşamadım. Bir de aliexpress'e bakmanızı tavsiye ederim eğer aceleniz yoksa oradanda sipariş verebilirsiniz.

Bende de Ibanez MTM2'nin pil yuvası kapağı kırık. Kapanmıyor bantla tutturuyorum o da boyada iz bırakıyor. Ne yapmak lazım sizce, kumanda kapaklarıyla aynı boyda mıdır ya da standart bir ölçüsü var mıdır bunun ?
Hocam sizin kapakta var galiba bir göz atın derim.

Gitar ve bas plastik kapak ve pil kutuları

Geri