İlk şarkımı yayınladım. Dinlerseniz çok mutlu olurum :)

Gayet başarılı. Parçanın müzikal dokusunun oldukça zengin olduğunu düşünmekle birlikte, ingilizce telaffuz hakimiyeti yönünden de bir o kadar başarılı buldum. Bu dil hakimiyeti konusunda takıntılı bir organizmayım ve kolay kolay yurt sınırları içerisinde kulağımı tırmalamayan bir çalışmaya denk gelemiyorum, haliyle tekrar tebrik ederim. Devamı gelmeli derim.

Çok başarılı. Vokal ton telaffuz diksiyon ve vokal teknikleri ayrıca arkadaki klavye de. Gitarlari soylemeye gerek yok Ufak bir nokta var sadece takildim o da biraz giriş gelişme sonuç hissiyatında. Tercih meselesi elbet.
Başarılar diliyorum. Umarım devamı gelir.

Çok başarılı. Vokal ton telaffuz diksiyon ve vokal teknikleri ayrıca arkadaki klavye de. Gitarlari soylemeye gerek yok Ufak bir nokta var sadece takildim o da biraz giriş gelişme sonuç hissiyatında. Tercih meselesi elbet.
Başarılar diliyorum. Umarım devamı gelir.
Şarkı 3. viteste giderken asla 4. vitese geçmiyor o konuda haklısınız :) Bunu bilerek yaptım şarkının atmosferinin biraz melankolik olmasını istediğimden :)

Vokaller oldukça iyi, davulları pek beğenemedim, drive tonu da biraz dağınık geliyor. İlk çalışma için oldukça başarılır, tebrikler 👏👏👏