Ehx Ürünleri Satan Mağazalar

• Konu Sahibi Konu Sahibi
keremd demiş ki:
dükkanları var ben gitar almadan danışmıştım gelip deneyebilirsiniz demiştiler. iyi bi firma. umarım böyle devam eder

hmm hadi ya iyiymiş o zaman
peki bu yerleri tam olarak beşiktaşın neresinde

ghostknight demiş ki:
zuhalde de son zamanlarda goruyorum getirmisler 5-6 tane ehx.

metal muff varmıydı acaba
ben bir ara sormuştum gelebilir demişti ancak sitesinde hiç ehx yok

mydukkana gözünüz kapalı güvenebilirisiniz. Şu ana kadar tüm ekipmanlarımı ordan aldım ve hiç bir sorunla karşılaşmadım. Hatta şu an da EHX small clone kargoda bana geliyor :) hatta bugün çok şaşırdım yazayım :

Okuldan geldim hemen siparişi yaptım netten. Pttye parayı yatırdıktan sonra belki eve gelmem diye evden çıkarken "havale yaptım" a bastım. Parayı yatırdım eve geldim (15 dk ya geçti ya geçmedi) siparişimin durumuna baktım. "Paketlendi kargoya verilmeyi bekliyor"...

7kedi7eti7 demiş ki:
hmm hadi ya iyiymiş o zaman
peki bu yerleri tam olarak beşiktaşın neresinde

Deniz Müzesinin karşısından Ihlamur yokuşuna gir yol çatallaşınca soldan Maçka'ya değil de sağdan Beşiktaş'ın içine doğru ilerle. Migros'u gördükten sonra 30 metre ileride sağda ama ikinci kat olduğu için kafanı yere eğmeden yürü kaçırırsın yoksa :D

ben my dukkandan alısverıs yapmıstım kredı kartıyla dedım istanbul ıcınden kargo parası vermım gıttım kargoya verılmeden yakaladım aletlerımı elden aldım cok sıstemlı calısıyorlar stoklarında olan aletlerı deneyebılıyorsunuzda sıtesındekı ıkonlara dıkkat etmelı 3 yazıyrsa3gun ıcınde temın edılıp gonderılıyor bu stoklarında olmadıgı anlamına gelıyor A yazıyorsa demekkı stokalarında oldugu anlamına gelıyor dukkana gıdıp deneyıp begenırsen dukkandan hemende alma sansın oluyor...

Zuhalin siteye gir orda şubeleri yazıyo,ben kadıköy zuhali çok iyi buldum çünkü baya bi indirim yapıyolar :DMydükkan güzel ama pahalı satıyo bi ürün aldım arada 150 ytl indirim yaptılar zuhaldekiler.

Geri