Satılık Takas öncelikli Jackson Usa Rr2

Takasa
Açık
Fiyat
2750
Para Birimi
TL
Elimdeki 1998 jackson usa uretimi rr2 gitari hem v kasaya alisamadigimdan hem de elimde benzer karakterli bir gitar oldugundan satmak veya takaslamak istiyorum. Gitar 1998 uretimi ayni prs s2 serilerinde oldugu gibi rr1 in daha uygun fiyatli bir alternatifi olarak uretilmis. Benden onceki sahipleri ise jacksonun kendi manyetiklerini emg 81-85 seti ile degistirmis. Kozmetik olarak cok iyi durumda degil v kasalarin yaygin olan boynuz vuruklari mevcut. Beraberinde yine cok iyi durumda olmayan kendi orjinal casesini verecegim birkac kirigi var ancak islevsel olarak sorunsuz. Fiyatin uygun olmasinin sebebi ilgilendigim bir gitarin satista olmasi o satilir yada sahibi satmaktan vazgecer ise fiyati tekrar revize edecegim.

Takasta ise double locking floyd rose olmayan gitarlar ile ilgileniyorum. Mantikli her turlu teklifi degerlendirebilirim bu kosullarda. Denemeden gitar alinip satilmasina karsi oldugumdan satisi sadece istanbul icinde elden yapmayi tercih ediyorum.

Bana site uzerinden yada onceden mesaj ile haber vererek 0538 320 77 25 uzerinden akliniza takilan sorular yada teklifleriniz icin ulasabilirsiniz.

Arda Celikay

Dosyalar

Son düzenleme: