Red Line-İzmir

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği kişilere yönelik hakaret ve küfür içerdiğinden silinmiştir. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

kurallara aykırı ve gereksiz polemiğe sebebiyet veren mesajlar atmaktan kaçınınız . . .
aksi takdirde siteden atılacaksınız . . .
biraz daha sakin olalım . . .

bunu herkese söylüyorum
beğenmeyen varsa beğenmediği noktayı söylesin biz de bunu yapıcı eleştiri olarak algılayıp saygı duyalım ve belli değerler çıkartalım.bu çok normal
ama bundan sonra yazacak olanlar başka niyetle yazmasın.
önceki postlarda olduğu gibi.saygılar.

buradaki eleştiriler kişiselden çok olumlu ya da olumsuz bütün olarak olsun.çünkü biz grubuz.
kötüysek iyi amaçlı eleştiriyi dikkate alır düzeltmeye uğraşırız,iyiysek teşekkür ederiz.bundan sonra müzik konuşalım.saygılar
Bass-it

jan demiş ki:
kurallara aykırı ve gereksiz polemiğe sebebiyet veren mesajlar atmaktan kaçınınız . . .
hemen yukarda muzısyen arkadas yapınca bısı yok bız yapınca ohhh ne guzel bekcı arkadas takıl kafana gore ortam senın nasılsa

dungeonmaster demiş ki:
jan demiş ki:
hemen yukarda muzısyen arkadas yapınca bısı yok bız yapınca ohhh ne guzel bekcı arkadas takıl kafana gore ortam senın nasılsa

olayların gidişatını ve yazılanları önemle söylüyorum "en başından" okursan neyin ne amaçla yazıldığını daha iyi anlarsın.dikkatli bak,kimseye hakaret yok yazılanlarda.
ki bu şekilde kışkırtan arkadaşların niyetleri de çok belli ki yeni bir üye adıyla ilk postunu bu şekilde buraya yazmışsın.
neyse demem o ki hakaret amaçlı birşey yok.

İyi niyetli olanlara, saygı çerçevesinde yapıcı eleştiri yapanlara (ki bu forumda bize farkında olduğumuz/olmadığımız eksiklerimizi nezaketle ve iyi niyetle belirten arkadaşlarımız da var) teşekkürler...

Bazı sebeplerden bunu beceremeyenlere (eskiden bu grupla çalışıyor olabilir, başka bir grupta olup bazı istekleri ve kıskançlıkları olabilir, hiçbir gruba girememiş olabilir, direk olarak hasit/çekemiyor olabilir, müzik yapmak isteyip bunu IQ level problemi yüzünden ve (yorumlara bakıldığında) insan iliişkilerinde kendini geliştirememiş olmasından kaynaklanıyor olabilir) ise bir tek şey söylüyorum : İnsan ne yaparsa kendine yapar. Ateş'in kötü davul çaldığını belirten arkadaş bunun en güzel örneklerinden biri. Piyasada Ateş gibi davul çalan çok az davulcu var. Mükemmel demiyorum kesinlikle ama çok iyi çaldığını ANLAYAMAMAK için biryerlerde bir süre (varsa) zekayı geriletmek için eğitim almak gerekir :)

Sonuç olarak bu, foruma yazdığım son mesaj olacak. Çünkü kesinlikle iyi niyetli, yapıcı insanların yer aldığını düşünmediğim bir ortam burası. İyi birşeyler yapmaya çalışan insanları kendi eksiklikleri, çekememezlikleri, beceriksizlikleri yüzünden kendi seviyelerine çekmeye çalışanların yeri daha çok. Gruptan kimse başka bir gruba (artık isim kullanmıyorum) hakaret etmediği, kötü söz söylemediği hatta tam tersine övdüğü, beğendiği ve bunu belirttiği halde birileri gelip "sen nasıl ... grubuna laf atarsın, sen onun yarısı olamassın, yok gömlek yok kravat..." şeklinde yorum yapıyorsa bunun arkasında art niyet aramak bence hem mantıklı hem de hakkımızdır. Bu kişiye tarafımızdan yapılan karşı eleştiriye de "siz eleştiri kaldıramıyorsunuz" diye cevap yazan arkadaşlara bol bol balık yemelerini (özellikle fosfor ve omega 3 yönünden zengin olan zargana) ve kişilik/ruh gelişimi açısından tibet'te en az 8 yıl geçirmelerini öneriyorum.

Yukarıda belirttiğim gibi bu son yazımdı bu forumda... Hadi selametle...

mert abi gelsin ateş medeni cesareti görcez akhisarda:) polemik yaratmak istemiyorum emin ol fakat ateş in hala akhisara borcu var onu versin tek amacımız bu.baba parasıyla yapılan müzik basittir! ama kendi emeği ile almış bir twini kıran ateş bunu ödemeli.iletirsen seviniriz long live rockn role boğ

Evet amacın twin pedalın parasını almak ise bunu izha edebilirsin.Yada özel mesaj at.Burası para isteme yeri değil.Burada grup için forum açtık ama gerçekten gökhan arkadaşıma katılıyorum.Ve turkrock adminlerine ssleniyorum.Bence forum kurallarında foruma göre kural devrimleri yapmalılar.Yoksa bu amatör gruplar forumunda RedLine formunun kapatılmasını rica edeceğim.
Çünkü gerçekten alım satımlarda dahi bunun .oku çıkmış durumdadır.Seviye ve iq çok düşmüştür.Bence ekşi sözlükteki gibi yada benzeri bir üyelik getirilirse aramızdan seviyesi düzgün insanlar seçilebilirler ve turkrock ında bir prestiji olur bence.Bu benim fikrimdir.

Cumartesi dungeondaydım sizi izleyemedim yoktunuz. programlar bittimi? niye bitti? şimdi nerelerde çıkıyosunuz?

24 Ekim Çarşamba günü RedLine Bornova'da yeni açılan Barocka'da sahne alacaktır.Tüm RedLine ve Rock severler davetlidir.Kapı açılışı saat 20:30 dur Giriş ücretsizdir.SAYGILAR....

barockacopyvl6.jpg

Geri