2. El gitar ve ampli almak

Sahibinden.com, letgo gibi platformlardan 2. El gitar almayı düşünüyorum. Almadan önce deneyecek kadar tecrübem yok nelere dikkat ederek almalıyım. Fiyatın çok ucuz olması çok yıpratıldığını kalitesiz olduğunu gösterir mi çünkü bazıları gerçekten çok ucuz nerdeyse 0 fiyatının 1/3 fiyatına olanlar var

Güzel tercih. Vox amfi olarak oldukça tatmin edici olur. Ben de bir süre kullanmıştım. Cort m600' de övülen bir gitar ben kısa süreli deneme amaçlı çalmıştım uzun bir deneyimim yok gitarla. Deneyimi olan arkadaşlar belki bilgi verir.

Baktım aslında ama gitar olarak cort m600 amfi olarakta vox vt20+ almayı düşünüyorum bulamadım burda :)
Merhaba bende cort m520 TAB var amfimde vox vt20+ 1 seneyi geçti alalı çok fazla zaman harcamadim üstünde ama bence güzel bir sonuç veriyor m520 deki push pull olayı ve vox un geniş efekt seçenekleri ve amfi seçenekleri o kadar geniş bir ton yelpazesi sunuyor ki aklına gelebilecek her tarzı yapabilirsin her tonu yakalayabilirsin ben memnunum fakat üniversitesiteyi kazandığım için nakite ihtiyacım var şu sıralar bende satılığa koydum içim acıya acıya vericem diyebilirim

Geri