Parfüm (Ankara) - (Alternatif, Hard Rock, Funk, Pop Rock)

Parfüm 2000 yılında Ekin ve Yonca tarafından kurulmuştur. 2005 yılının sonlarında şu anki elemanlarıyla çeşitli üniversitelerin bahar şenliklerinde (Bilkent Üniversitesi, Çankaya Üniverstesi, Gazi Üniversitesi), Rotaract ve Lions klüp balolarında ve bunun gibi aktivitelerde konserler vermiştir.
Parfüm repertuarını oluştururken çeşitli tür-lerdeki şarkıları birbirlerine uygun şekilde harmanlayarak geniş bir kitleye ulaşmayı hedeflemiştir. Bu hedef doğrultusunda re-pertuarlarını 1980-1990 yılları ağırlıklı rock,pop, funk, alternatif türlerindeki şarkılardan oluşturmuşlardır. Bu şarkıların yanı sıra 1970’lerden ve günümüzden de sevilen şarkılara yer vermişlerdir.

Parfüm’ün kurulurken en temel hedefi özgün, samimi ve kaliteli bir grup olabilmektir.

Yonca... (solist, flüt)
Ekin... (gitarist)
Ersen...(klavye)
Uğur... (davul)
Burak...(bas)
Şenol... (trompet)

Grubun çalışmaları ve diğer haberler yakında duyuralacaktır.
Şu an gruba ait resmi olan sadece www.parfum.anatolianrock.com adresi bulunmaktadır.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
10_1192051916.jpg

Şeker gibi bayram partimize herkesi bekliyoruz!

D'n'A Organizasyon

Arkadaşlar salı günü geldim tek kelimeyle mükemmeldi çok eğlendik cidden bundan sonra nerdeyseniz ordayız mesela pazar günü bizizdeyiz :)

PARFÜM bayramın ilk günü yani bugün saat:21:30'da TUNALI GÖLGE BAR'da.....

Şeker bayramınız kutlar herkesleri bekleriz efendim....

SAYGILAR.....

PARFÜM pazar akşamı yani bugün saat:21:00'da BİZİZ barda....

Bayramınızı tekrardan kutlar herkesleri bekleriz efendim......

SAYGILAR.....

Çok teşşekür ederim kardeşim sanada yeni grubunda başarılar herşey dilediğin gibi olsun bende gelicem en yakın zamanda....

Evet akşam 21'de bekleriz herkesi biziz bara....

Bu kadar eğlendiğim bi gece daha olmamıştı sanırım o ne kalabalıktı öyle herkes sahnenin önünde dans ediyodu cok güzel bi görüntüydü cidden...Şarkıları cidden cok güsel seçmişsiniz sizi daha güzel yerlerde görceğimden şüphem yok artık her cuma ordayım valla......Never there içinde ayrıca teşekürler....

bilkent şenliklerinde dinleyip cok begenmiştim,, cuma günü tunalı gölge barda da cok iyilerdi,, eminim cok iyi yerlere gelicekler...

Geri