Parfüm (Ankara) - (Alternatif, Hard Rock, Funk, Pop Rock)

2498_1197651232.jpg

PARFÜM bu gece saat:21.00 da TUNALI GÖLGE BARDA...

SAYGILAR....

Drednat demiş ki:
biz dün gece geldilk, izledik, beğendik, çıktık evimize uyuduk. bu kadar :)

Yine bekleriz efenim dün pek bi keyfimiz kaçıktı ama olsun.....

CUMARTESİ 23:00 PARFÜM @ ARJANTİN TENEDOS!!!

PARFÜM sizi SARSSIN.. sex on the beach eşliğinde..
dans etmek, eğlenmek, içmek ve güzel vakit geçirmek için TENEDOS 'ta görüşmek üzereee...

Giriş 10 YTL + Bira + Sex On The Beach

SATURDAY 11.00 pm PARFÜM @ TENEDOS !!!
We will ROCK... SEX ON THE BEACH PARTY !!!

Çok özledim valla cuma gelcem gölgeye bide bi kaç sorum olcak
1-yılbaşında nerdesiniz bizde oaraya gelelim?
2-eskişehire neden gelmiyosunuz hiç:(?

Cuma yine koptuk hep beraber arkadaşlarla kimi getirsem çok seviyo sizi :) benim gibi bu cuma da ordayım her cumada :) bu arada sorularaıma cevap vermediniz yukarda cok kırıldım :( Yılbaşında nerdesiniz bari onu yazın....

Yorumlar için teşekkürler sizlerde sonsuz başarılar arkadaşlar...Yılbaşı konusuna gelince grup olarak herhangi bi sahneye çıkmıycağız....Cumaları yine tunalı gölge barda cumartesileri yine arjantin tenedosta tam gaz devam..Şehir dışı sorularına gelince cidden teklifler var ama bi kaç nedenimizden dolayı şimdilik gitmiyoruz en yakın zmanda aşıp istediğiniz şehirlere gelcez :) bütün sorulara cevap oldu sanırım....

SAYGILAR....

Sex On The Beach Party ve Parfüm @ Arjantin TENEDOSİçip Dans Edip Parfümün Güzel Düzenlemeleriyle Eğlenmek için..

Saturday, December 29, 2007 at 10:30pm
Sunday, December 30, 2007 at 2:30am
Arjantin Cad. Budak Sok. No:1/5 G.O.P Ankara / Türkiye
Budak Sok
Ankara

Parfüm ün canlı müzik performansı eşliğinde, sex on the beach parti.. 2007 ye Veda Partisi !!!
Giriş : 10 ytl ( 1 Bira ve Sex on the beach shot dahil)

Hep Beraber İçip Dans Edip Eğlenicez

http://www.facebook.com/event.php?eid=6521643233&ref=mf

PARFÜM
http://www.facebook.com/group.php?gid=6510288891&ref=mf

SAYGILAR...

Parfüm'de kadro değişikliği:
Davulda Uğur'la yollarını ayıran Parfüm, çalışmalarına Joker'den tanıdığınız Özgür'le devam edecektir.

Solistimiz Yonca'nın Ankara'da olmayışından dolayı Parfüm'ün diğer üyeleri 18 Ocak Cuma akşamını Tunalı Gölge'de değil, evlerinde geçirecektir. Duyurulur.

Yonca'nın yokluğunda Parfüm'e vokalde Kakao'dan tanıdığınız Tandi eşlik edecektir, bu cuma Tunalı Gölge'de çikolata soslu parfümü kaçırmayın!

SElam daha izleme fırsatım olmadı ama ii duyumlar aldım.. Bassçınız burakla da önceden de tanıştıımız keşfettik geçen akşam.. Kolay gelsinn.....

Geri