Kulaklık önerisi

Merhaba müzik dinlemek ve amfiye bağlamak için kulaklık arıyorum maks bütçe 600 tl yurtdışı yutiçi farketmez 0 alacağım razer adaro dj ve akg 240 dikkatimi çekti öneride bulunurmusunuz

Son düzenleme:
Hem müzik dinlemek hem gitar çalmak dersen hepsini iyi yapacak kulaklık 600 lira değil ... inceleme ve yorum vb araştır, frekans vb performansları, dışarı ses verme, kulağı terletme gibi onlarca faktör var, araştır derim. AKG bazı modelleri çok bass karakterli, yani hip hop dinlerken ummppah ummppah yardırıyor ama gitar sesi leş gibi çıkıyor ....örnek.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hem müzik dinlemek hem gitar çalmak dersen hepsini iyi yapacak kulaklık 600 lira değil ... inceleme ve yorum vb araştır, frekans vb performansları, dışarı ses verme, kulağı terletme gibi onlarca faktör var, araştır derim. AKG bazı modelleri çok bass karakterli, yani hip hop dinlerken ummppah ummppah yardırıyor ama gitar sesi leş gibi çıkıyor ....örnek.
Gitar sesi çıksın yeterli yani büyük erkek jack ucu olsun gitarı zaten amfiyle çalıyorum ama amfi baya güçlü bazen sesini açamıyorum idarelik olmasını istiyorum nadir prosesöre takarım ondada ses kartı var fayda sağlayabilir sağlamasada önemi yok asıl amaç müzik dinlemek.

Geri