Ufuk Birdal

Anladığım kadarıyla kendisinin bir albümü veya single çalışması yok... onun için başlık doğru yerde açılmadı gibi geliyor bana... Bu arada kocaeli'li olmasına çok sevindim... umarım çalışmalarına kocaelinden devam ediyordur...
Bu başlığı amatör rock başlığına açsan daha iyi olur arkadaşım ;) Ben de ordan devam edeyim heyecanlandım şimdi hemşehri görünce :)

evet albumu henuz yok.. eger yanlıs yere acıldıysa moderator arkadaslar buradan silebilirler ben simdi amatör gruplara acıyorum o halde aynı baslıgı..

demolarınzı dinledim gerçekten çok kaliteli bir ses sahipsiniz ;) sweet child o' mine daki yorumunuz gercekten hos sweet child o' mine 2 versiyonunda da güzel yorumlamıssınız.. ;) saydım da ayrı bir hava hayko parcalarında ayrı bir hava var.. barış akarsu parçasınıda layıkıyla seslendirmişsiniz ben cok begendim gercekten sizi canlı canlı dinlemek isterim :D

demolarınzı dinledim gerçekten çok kaliteli bir ses sahipsiniz ;) sweet child o' mine daki yorumunuz gercekten hos sweet child o' mine 2 versiyonunda da güzel yorumlamıssınız.. ;) saydım da ayrı bir hava hayko parcalarında ayrı bir hava var.. barış akarsu parçasınıda layıkıyla seslendirmişsiniz ben cok begendim gercekten sizi canlı canlı dinlemek isterim :)

çalışmalar çok başarılı tebrikler gercekten tebrik ediyorum ben aralarinda en cok welcome to the jungle ve sweeti begendim yorumun cok sağlam ama welcome to the jungle da vokal sesi cok kısık olmus bazı noktalarda ama tabi amatör kayıtlar bunlar o kadar olacak :LOL: zamanla daha iyi olacak eminim başarılar

siteye simdi uye oldum. valla parcalar hosuma gitti gercekten.. ilerisi icin neler yapiyosunuz ? programlar neler?

my michelle adlı son kaydını dinledim ve cok iyi buldum ben eminimki çok iyi işler yapacaktır ilerde..