Alınık Yeni gitar

Takasa
Kapalı
Fiyat
8000
Para Birimi
TL
Selam arkadaşlar

Artık o kadar çok gitar alıp sattım ki gereksiz para harcamak istemiyorum ince eleyip sık dokuyorum . Uzun süredir lespaul custom kullanıyorum , bilirsiniz 22 perde yetersiz kalıyor . Maalesef piyasa çok değişti dolar Euro uçtu bundan 1-2 sene önce 5-6 ya satılan aletler 10.000 aştı en basit örneği gibson lespaul studio 4000 tl satılan alet 10.000 oldu . Benim 2 . bir gitara ihtiyacım var Floyd sevmiyorum kahler de TR de pek yok 1-2 gitarda var . Alıp 3-5 ay sonrada satacağım bir gitar almak istemiyorum . Uzun ömürlük koleksiyonumda saklayacağım bir alet arıyorum . Bunun için esp nin sabit köprü bir kaç horizon modeline baktım fakat almak istediğim gitar dolar kurundan dolayı 19/20 . 000 lere geliyor . Bende ne öyle bir bütçe var nede ben o gitara o paraları veririm :) . Önerileriniz neler mümkünse 24 perde ince u shape klavye ebony gövde maun yada alder sabit köprü yada kahler köprü 6-8 bin arası ne tavsiye edersiniz ?

Bütçe yetiyorsa PRS cu24. Yetmiyorsa PRS ce24 var bir tane satışta, ona da bakabilirsiniz. Yani esp falan iyidir ben de kullandım ancak, PRS farklı bir ligde bana göre..
Bütçe yetiyorsa PRS cu24. Yetmiyorsa PRS ce24 var bir tane satışta, ona da bakabilirsiniz. Yani esp falan iyidir ben de kullandım ancak, PRS farklı bir ligde bana göre..
evet prs cu24 ilgimi çekiyor bir denemem lazım

Elimde Carvin USA var, Custom shop-Custom order üretim. 24 perde, fixed bridge, amerikan alder kanatlar, neckthru Amerikan Hard Maple, sap arkası boyasız ince profil, koyu abanoz tuşesi var. H-H 11+11 kutup başlı manyetikler, seri-paralel mini switchleri var her türlü tonu alabilmeniz mümkün. Sıfır gibi ve çok temiz ben çok az çaldım, orijinal ve tertemiz kutusuyla beraber. İlginizi çekerse, görüşelim.