Satılık Washburn DX10 Siyah Akustik Gitar, Cok Temiz, Sorunsuz, Fishman Preamp İle!

Takasa
Kapalı
Fiyat
550
Para Birimi
TL
Merhaba

Siyah renkli gitarımı, ihtiyaçtan dolayı satıyorum. Çok temiz ve sorunsuzdur. Uzerinde fishman presys+ pre amp takılıdır. Ancak bu sekilde fiyat farklı olacaktır.

Her türlü sorunuz için mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

İyi günler.

Dosyalar

Wasburn gitarlarla bir dolu tecrübem var.. ama bu akustiğine fakültede öğrencilik yıllarımdan beri bayılırım.. 92'de sınıf arkadaşım almıştı, o zaman için siyah renk gitar, more then words, tears in heaven, Tesla, White lion filan, saçlar da belimde aşık oldum gitara.. Sonra o zamanki gitar çalan kız arkadaşıma g.a.s. verip bunun elektro ve cataway olanını aldırdım.. 2 seneye yakın bendeydi ama ayrılınca gitar da gitti de gitar kalaydı iyiydi.. dayanamadım galiba 2001'de naturel kırmızı (boya altından ağacın deseni gözüken) olanından aldım.. ayarları yerindeyse 10 ya da 11 ama illaki elixir bronze tel takınca kendinizi gitarist zannedersiniz.. Gerçi bu x'li modeller daha yeni.. bendeki D10... Hani süper gitar denmeyebilir ama f/p olayı müthiştir, bir de o kadar anıma sebep olunca fazla yüceltmiş olabilirim, 90'larda fakülte bahçesinde siyah gitar paratoner gibiydi... Takamine de Jasmine de çok daha pahalı gitarlar çalsam da alışkanlıktan olsa gerek bunun yeri ayrı.. Sıfır fiyatından haberim yok ama 1000 liradan aşağı ben olsam satmazdım..

Umarım başlığınızı kirletmemişimdir ya da kirletilmesine neden olmam.. Öyle bir fikriniz olursa sildirebilirsiniz.. İstediğiniz fiyata satabilmeniz dileğiyle..