Ben Böyle Talihin...

Yaklaşık üç senedir elektro akustik bir gitar istiyordum, nihayet bugün 350 TL'ye Kızılay'dan ikinci el olarak "agostini" adında bilinmedik marka bir gitar aldım, hoşuma da gitmişti açıkçası fiyatı çok düşük olmasına rağmen. Gelelim talihsiz kısma, Esenboğa Havalimanı'na giderken sağ tarafta kalan TP benzin istasyonunda durduk, bagajı toparlarken gitarı arabanın üstüne koydum(hayatımın hatası). Sonra işim bitti bagajı kapatıp yola devam ettim, bir dakika geçmedi sanırsam arkadan takır tukur ses geldi. Öncesinde bagajdaki su şişesi olduğunu zannettim yola devam ettim, yaklaşık 30 km sonra gitarın varlığından şüphe duymaya başladım ardından bagajı kontrol ettim ve yok :eek: Sonra hemen petrolü arayıp geri yola koyuldum. Görmediklerini söylediler, siz gelin daha iyi olur dediler vs. geldik baktım hiçbir yerde yok... Güvenlik kameraları kayıtlarına yarın bakabileceklerini söylediler. Her neyse artık o gitardan umudumu kestim, muhtemelen biri söğüşlemişdir her yere baktık, sordum yok çünkü. Bu da böyle acı bir anımdır, iyi geceler herkese...

Sevinçten bir sürü resim de çekilmiştim gitarla :cry:

Son düzenleme:
Benim bir arkadaşım spor yapmaya araba ile gidip otobüs ile eve dönmüştü. Bu o kadar da abartılacak bir durum değil dalgınlık olabilir :)

Sabah kahvaltı ya fırına ekmek almak için çıkıp askeri birliğe teslim olanlar da var.. Hayırlısı olsun kasmamak lazım.