Satılık ''Grandmaster JP1 Custom Clone'' 6 telli Bas(John East preamp)

Şehir
İstanbul
Takasa
Açık
Fiyat
800
Para Birimi
USD
Selamlar, çok severek çaldığım 6 telli ve çok başarılı bir yamaha jp1 klonu olan tümüyle el yapımı ve grandmaster tarafından üretilmiş bas gitarımı elimde fazlaca bas gitar bulunmasından dolayı keyfe keder satışa çıkarıyorum.

Gitar el işçiliğili ile yekpare olarak üretilmiştir. brass üst eşik ve tek parça alt eşik ayrıca jp1 pasif jazz bas manyetikleri ile birlikte john east u retro deluxe 5k preamp'a sahiptir. 15 yıllık bir bas olmasından ötürü eskiyen fretleri luthier Volkan Özdemir tarafından henüz geçen sene sökülerek yenileri ile değiştirilmiştir. Şu an sıfır kondüsyondadır. Üzerinde E-A-D-G-B-E (1 aşağı oktav gitar sistemi şeklinde) teller takılıdır. dileyen standart B-E-A-D-G-C şeklinde değiştirebilir. sap çubuğu, potanslar, burgular vb herşey sorunsuz çalışmaktadır. yaşı itibari ile bir kaç ufak çiziği var haliyle ama kozmetik olarakta iyi seviyede korunmuş bir bas gitardır.

Çok ekipmanım var.. ama yinede işime yarayan bişeyler olursa takasta değerlendirebilirim.. kargo işine biraz riskli bu tip aletler için.. kadıköydeki stüdyomuzda önceden belirlenen uygun bir vakitte gelip gitarı deneyerek almanızı öneririm. yanında iyi bir softcase vereceğim.

Youtube'a ''GrandMaster JP1 Custom Clone'' yazarsanız bas gitarımın tonu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.saygılar..
 

Dosyalar

Üst