Ankara Ankara'da vokal ve gitarist

Selam arkadaşım ve ben grup kurmayı düşünüyoruz. Ben 4 yıl ankara'da gruplarda davul çaldım 6 yıldır çalmıyorum arkadaşım bas gitarda onun herhangi bir grup deneyimi yok. sevdiğimiz müziği ve kendi bestelerimizi yapmak istiyoruz ilanı düşünen arkadaşlarla buradan iletişim halinde olabiliriz.

Selam hocam alternatif düşünüyoruz ağırlık türkçe rock olabilir ama tabii oturulup konuşulduğunda hangi ortak payda da buluşursak deneriz problem değil sen hangi tarz çalıyorsun

Merhaba 18 yaşındayım.Ağırlıklı olarak grunge nirvana vb veya duman gibi grupların müziklerini çalıyorum.Elektro gitar çalıyorum.Benimde amacim grup kurmak.

Selam arkadaşım ve ben grup kurmayı düşünüyoruz. Ben 4 yıl ankara'da gruplarda davul çaldım 6 yıldır çalmıyorum arkadaşım bas gitarda onun herhangi bir grup deneyimi yok. sevdiğimiz müziği ve kendi bestelerimizi yapmak istiyoruz ilanı düşünen arkadaşlarla buradan iletişim halinde olabiliriz.
Hocam selamlar buraya çok fazla giremiyorum iletişim için mesaj kutunuza numaramı bırakıyorum.

Merhaba 18 yaşındayım.Ağırlıklı olarak grunge nirvana vb veya duman gibi grupların müziklerini çalıyorum.Elektro gitar çalıyorum.Benimde amacim grup kurmak.
Dostum merhaba grunge biraz dinledim ama çalmadım çalmayı da pek düşünmüyorum çünkü pek bana uygun bi müzik tarzı değil ama başka tarzlarda çalmak istersen oturup konuşalım bence

18 yasindayım "Biz sizi arayacagiz" rock grubundan yeni ayrildim solo gitaristim 8 senedir caliyorum konservatuvara hazirlaniyorum size yardim edebilirim turkce rock metal heavy rock vs vs yaparim instagram @sametyogunn numara vermiyorum bilerek bana geri donus yapabilirmisiniz ?

Dostum merhaba bu tarzları bana uygun oturup konuşalım
Abicim öncelikle merhabalar ikimizin adınında Melih olması beni çok mutlu etti doğrusu :DD. Ben iyi düzeyde gitar çalıyorum, vokal yapıyorum, daha önce sahne deneyimlerim oldu okulda ve sokakta lise 3e gidiyorum. Kendi birçok bestem var. Kısacası güveniyorum kendime. Her türlü rock genreını severim ama vokal olarak türkçe rock alternatif rock punk anadolu rock türü şeyler söyleyebiliyorum. Jazz ve blues da hoşuma gidiyor ancak ne kadar yeterliyim bilmiyorum :)) Konuşalım, görüşelim, sohbet edelim :)))))

Abicim öncelikle merhabalar ikimizin adınında Melih olması beni çok mutlu etti doğrusu :DD. Ben iyi düzeyde gitar çalıyorum, vokal yapıyorum, daha önce sahne deneyimlerim oldu okulda ve sokakta lise 3e gidiyorum. Kendi birçok bestem var. Kısacası güveniyorum kendime. Her türlü rock genreını severim ama vokal olarak türkçe rock alternatif rock punk anadolu rock türü şeyler söyleyebiliyorum. Jazz ve blues da hoşuma gidiyor ancak ne kadar yeterliyim bilmiyorum :)) Konuşalım, görüşelim, sohbet edelim :)))))
Merhaba kardeşim adaş olmamız güzel bu konuda hevesli olmanda güzel birkaç görüşme yapıcam grupla ilgili sana dönüş yapıcam ben irtibatı koparmayalım 😊