Alınık Ukulele

Takasa
Açık
Fiyat
1
Para Birimi
TL
Herkese merhabalar,

Konuyu "diğer ürünler" kısmına açmak istemedim, o yüzden buraya açtım. Eğer yanlış yere açılmışsa taşınabilir.

Başlıkta da basitçe belirttiğim üzere ukulele satın almak istiyorum. Gitarla elbette deneyimim var, ukulele de çok kısa süre çaldım fakat hiç satın almadım. Bu sebeple bir ukulele edinmek istedim. Aşırı başlangıç seviyesi ukuleleleri düşünmemekteyim. Açıkçası markalar hakkında da net bir fikrim olduğunu söyleyemiyorum (eğer tavsiyeleriniz varsa yine bana ulaşabilirsiniz, çok memnun olurum) ancak herhalde orta seviye denilebilecek bir ukulele tercihim olur. Soprano ukuleleri düşünmemekteyim, concert veya tenör almak istiyorum.

(Not: Euro ve doların inanılmaz bir artış yaptığının farkındayım ve bu da hem sıfır hem 2. el fiyatları ister istemez değiştirmekte. Fakat sırf döviz arttı diye saçma sapan fiyatlı ilanları da görüyoruz. Gerçi burası sahibinden.com değil ancak yine de teklif vereceklerin piyasaya uygun olarak makul ve hakkaniyetli tekliflerle gelmesini rica ederim.)

İlgilenenler bana mesaj yolu ile ulaşabilirler. Hepinize teşekkür eder ve iyi günler dilerim.