Alınık 1500 Liraya Kadar Gitar

Takasa
Kapalı
Fiyat
1
Para Birimi
TL
Merhabalar, aradığım gitarı kısaca özet geçeyim. Death Metal çalıyorum dolayısıyla sert karakterli bir gitar olması lazım, kesinlikle floyd rose istemiyorum sabit köprünün köpeğiyim :)) Jackson KV, RR veya Ibanez düşünmüyorum (Elimde RR3 mevcut) 1500'e kadar bir bütçem var. İzmir ve Manisa'dan elden alabilirim imkanım var.

Son düzenleme:
Merhabalar, aradığım gitarı kısaca özet geçeyim. Death Metal çalıyorum dolayısıyla sert karakterli bir gitar olması lazım, kesinlikle floyd rose istemiyorum sabit köprünün köpeğiyim :)) Jackson KV, RR veya Ibanez düşünmüyorum (Elimde RR3 mevcut) 1500'e kadar bir bütçem var. İzmir ve Manisa'dan elden alabilirim imkanım var. Elinde bu şekil bir gitar olupta satmak isteyen arkadaşlar 0507 527 12 64 numaram Whatsapp üzerinden detaylı konuşabiliriz. İyi forumlar...
Merhaba cort m520 tab var elimde sert seslere gayet uygun üzerinde pushpull da var single coil olarakta kullanabilirsiniz düşünürseniz 800 tl

Merhabalar, aradığım gitarı kısaca özet geçeyim. Death Metal çalıyorum dolayısıyla sert karakterli bir gitar olması lazım, kesinlikle floyd rose istemiyorum sabit köprünün köpeğiyim :)) Jackson KV, RR veya Ibanez düşünmüyorum (Elimde RR3 mevcut) 1500'e kadar bir bütçem var. İzmir ve Manisa'dan elden alabilirim imkanım var.
üstad merhaba elimde çok temiz jackson js 11 dinky var siyahı 800 tl ye satıcam düşünür müsün

Merhabalar, elimde Epiphone LP 100 Heritage Cherry Sunburst var. 1100TL istiyorum. Gitar ve ben izmirdeyiz :) Özelden ulaşmanız halinde telefon numaramı yollayabilirm.