Ersin Karabulut

Benim en sevdiğim çizerlerden birisidir kendisi. Şu anda Güzel sanatlar fakültesinde okumasına rağmen hem Penguen'e hem lombak'a iş yetiştiriyor, tebrik etmek lazım valla. bir de bunun dışında yaşadığı, %100 gerçek olayları inanılmaz bir samimiyetle anlatıyor, üstelik "Ulan şimdi x dergiyi okur belki, hiç yazmayayım" falan demeden. Bazı şeyleri hiç unutmaması, sandığında saklaması (Penguen'deki bölümünün adı sandık içi) da ayrı bir konu, sanki fil hafızası var(filler hiç bir şeyi unutmaz). Hala ilkokulda falan yaşadıklarını, Parlament Gece sinemasını(sizde hatırlıyor musunuz?) hatırlıyor. ben kendisini çizimler bir kenara çok tatlı, iyi ve samimi bir insan olduğu için çok severek okuyorum, ve can-ı gönülden tebrik ediyorum. Siz?

Ya Penguen deki sandık içi bölümü hakkaten çok güzel,her hafta -nerdeyse- sırf onun için alıyorum Penguen i ve her hafta kendi yaşadıklarımı görüyorum hemen hemen...Bence çok yetenekli ve yazıları çok içten.

ersin karabulut'un bölümünü her hafta ben de okuorum..gerçekten de ii hafısası var,nasıl tutuo o kadar şeyi aklında şaşıorum :!: ama yasdıkları,anlattığı anılar hep içinde kalmış,kötü şeyler gibi(mesela esildiği dönemler)bu yüsden pek de zevk almıorum..çisimleri başarılı yine de..

90'lı yıllarda küçük sayılırdım.unuttuğum daha doğrusu unuttuğumu sandığım ve kesinlikle çok özlediğim apartman ve okul anılarından,filmlere(özellikle geleceğe dönüş),çizgi romanlardan,pazar akşamı stresine kadar herşeyi olağanüstü bir samimiyet ve anlatım diliyle(hayır abartmıyorum) o bana hatırlattı.bunları gerek yaşayan,gerek yanında olan ve gerek karşı çıkan hepimiziz ve onda kendimizi bulduğumuz için sevdik biraz da onu.

JediMaster demiş ki:
90'lı yıllarda küçük sayılırdım.unuttuğum daha doğrusu unuttuğumu sandığım ve kesinlikle çok özlediğim apartman ve okul anılarından,filmlere(özellikle geleceğe dönüş),çizgi romanlardan,pazar akşamı stresine kadar herşeyi olağanüstü bir samimiyet ve anlatım diliyle(hayır abartmıyorum) o bana hatırlattı.bunları gerek yaşayan,gerek yanında olan ve gerek karşı çıkan hepimiziz ve onda kendimizi bulduğumuz için sevdik biraz da onu.

Kesinlikle +1

• Konu Sahibi Konu Sahibi
pluto demiş ki:
ersin karabulut'un bölümünü her hafta ben de okuorum..gerçekten de ii hafısası var,nasıl tutuo o kadar şeyi aklında şaşıorum :!: ama yasdıkları,anlattığı anılar hep içinde kalmış,kötü şeyler gibi(mesela esildiği dönemler)bu yüsden pek de zevk almıorum..çisimleri başarılı yine de..

Yok aslında eğlenip anlattıkları da var. mesela süper kahramanlık maceraları filan. Karabulut adam!

Acaip yaratıcı, zeki ve çok iyi çizen bir insan. Bunun yanında da samimiyetini hikayelerinden anlayabiliyorsunuz (Sandık İçi). Tanışmayı çok isterdim.
En sevdiğim çizerlerden. Onun dışında Oky, Kenan Yarar ve Yiğit Özgür (bence yeni Selçuk Erdem bu adam)'ü unutmamak gerek.

Penguene kasım ayında gittiğimde harıl harıl iş yetiştiriyordu Umut beyle hatta odaya girmeme umut bey bozulmuştu o ise konuşmuştu benle 6 parmaklı çizgi üstadı der susarım...

kotukedi, avatarında da Ersin var bakıyorum, o resmi bende de kayıtlı. Ne inanılmaz çiziyor değil mi? Ben şahsen onun çizimlerine de hastayım.

Bir insan bu kadar karalamayı 1 ay'a sığdırabilir mi diye uzun uzun düşünürken Ersin üstad çıktı karşıma.Eh eline sağlık.Hem konuları iyi seçiyor,hem de çizgisi olağanüstü.Kenan Yarar'ın tahtını mı sallıyor ne?

ersin karabulut yüz ifadeleri çok iyi yakalıyor acayip gülüyorum.lombakta acayip hikayeler yazıyor.bir o birde bahadır baruter çok garip.sağlam çiziyorlar

Takdire şayan..Olabildiğince çoğumuzdan biri ve bunu ifade etmekten kaçınmıyor..Üstüne üstlük onbinlere ulaşan bir dergide bunları itiraf ediyor...Bi Lombak sayısının içindekiler sayfasına LOTR 1'in mağara sahnesinden esinlenerek yaptığı çizim vardı ki...aman aman..Akıl almaz...

Aman aman Kenan Yarar dedi birisi...

Herbir kareyi nasıl o kadar işlersin, başka işin gücün mü yok?...Ayrıntıcılık söz konusuysa Kenan Yarar, Ersin'i katlar...Aah ah...Hilal diye bi çizgiromanı vardı onun..

Geri