Ersin Karabulut

biz güzel sanatlara girmek için kıçımızı yırtıyoruz, adam mimar sinan grafik'te okula gitmiyo (geçen sene sına formu alırken gördüm duvarda grafik bölümü notları var, ersin karabulut'un yanında kocaman DEVAMSIZ yazıyordu =)

çok sevdiğim bir çizerdir kendisi neyse..

antisocial demiş ki:
biz güzel sanatlara girmek için kıçımızı yırtıyoruz, adam mimar sinan grafik'te okula gitmiyo (geçen sene sına formu alırken gördüm duvarda grafik bölümü notları var, ersin karabulut'un yanında kocaman DEVAMSIZ yazıyordu =)

çok sevdiğim bir çizerdir kendisi neyse..

Eheh, büyük ihtimal çizimleri yetiştirmeye çalışıyordu ^_^ . Ders notlarından çok dergileri önemsiyor zaten :) . Bu arada bu haftaki konu yarıcıydı. Ersin ve kartondan favorilerle dansı! Öldüm okurken resmen. Bu arada saçını kestirmiş! Bir de onun kısa saçla gelen patates surat kompleksi kopartıcı. Bu haftaki öyküyü tavsiye ediyorum herkese :LOL:

fazlasiyla abartildiğini düsünüyorum. ağlak, sevimsiz bir anlatımı var. samimi havasi yaratmak için ulan varya, ulan bak simdi aklima geldi gibi cümleler sürekli kuruyor. evet belki anlattiklarinda gerçekten samimi olabilir ama öyleyse daha çok üzülücem. çünkü hayli bos kafali bir arkadas bu kisi. ilkokul anilari, kirilgan tavirlari, zirlak anlatimi ile cezmi ersözle beraber 16 yas kiz kesmine hitap ediyor.

darkside demiş ki:
fazlasiyla abartildiğini düsünüyorum. ağlak, sevimsiz bir anlatımı var. samimi havasi yaratmak için ulan varya, ulan bak simdi aklima geldi gibi cümleler sürekli kuruyor. evet belki anlattiklarinda gerçekten samimi olabilir ama öyleyse daha çok üzülücem. çünkü hayli bos kafali bir arkadas bu kisi. ilkokul anilari, kirilgan tavirlari, zirlak anlatimi ile cezmi ersözle beraber 16 yas kiz kesmine hitap ediyor.
Sevenlerin olduğu gibi sevmeyenlerinde olması gayet normal tabi,saygım var ama "16 yaş kız kesmine hitap ediyor" diyerek kesip atman yanlış..Onun anlattığı şeyleri bende eskiden yaşamıştım yani okulumuzun yanındaki kırtasiyede o bitarafı silgi obur tarafı fırca olan silgilerden satılırdı ve bende onunla aynı şeyi düşünerek yaşardım yada o garip kalemleri asrın buluşu zannederdim..Yani demek istediğim belli dönemlerde yakın yaşlardaydık bu yüzden anlattıklarında kendimi buluyorum.Bir nevi bende sandıktan birşeyler çıkartıyorum okudukça...İşte bu bana hitap ediyor.19 yaşındayım bende.E tabi bunlar hep vizyon meselesi...

Son "Sandık İçi"nde gayet depresif bir hava vardı. Bu aralar sanırım bayağı bunalmış durumda. Hatta sonunda işi tatlıya bağlamak istemiş ama olmamış. Yani yine de komik olmuş tabi ama orada aslında "Ne olursa olsun hayatta güzellikler dolu, hayatta kendime zarar vermem!" havası vermek istemiş ama bence hayır, asıl düşündüğü bu değil. neyse şu uğraştığım işler bitsin, elimde kestane falan ziyarete gideceğim :)

muhteşem kişilik aşmış insan yüce şahsiyet.işte ersin karabulut vay dedirtiyo adama hastayım yaaa var mı böle bi insan sırf onun için bile penguen aldığım oluyor zaman zaman

Ersin Karabulut un Penguen de kendi hayatından anlattıklarını çok seviyorum ya...

Ogress Umut Sarıkaya da komik ya...

Selçuk Erdem ve inekleri de tam gaz... :p

Saduman Ağabey :p

Ben penguen i seviyorum ya...

Neyse Ersin Karabulut u daha çok seviyorum ama :D

ersin karabulut, her hafta deli gibi arayıp penguen almamı sağlayan çok sevdiğim bir zattır.. çizimleri ve yazıları bana göre çok içten ve gerçekçi.. bakın lombak'ta da olduğunu bilmiodum.. iyiki gördüm :) artık deli gibi lombakta arıyacağım desenize ;)

ersin karabulutun yeraltı öyküleri yayınlanıyor bazen lombak ta hayal gücü de cok güzel çizimleri de bi okadar güzel ama kenan yararın eline su dökemez bence.
penguendeki sandık içine gelince bence sıkmaya başladı

ya tamam iyi hoş çiziyo bende beğeniyorum çizimlerini bişi demiyorum onada ama bazen yaşamadığı olayları yazıyo sanki yaşamış gibi fiti fiti çiziyo öööle mis gibi birde her çiziminde kendini daha da yakışıklı çizmeye özen gösteriyo :D şahsen bizzat gören arkadaşlarım var ersini hiç te öyle çizdiği gibi değilmiş kendi :D zaten bu akım sanırım bahadır boysal la başladı o da kendini bööle üçgen vücut body giymiş (önünde B harfi olan)jöleli saçlar ciks bi tavır...ama gerçek hayatta öyleeeeemmii?? ha sorarımm??!! haaayırr!!! :twisted: nereden nereye ya ersinle başladık bahadırla bitirdikk heeeyy hey!

Geri