Ersin Karabulut

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Acaba hatıraları bitince ne yapacak diye merak ediyorum.Sadece günlük olayları mı yazacak yoksa yeraltı gibi öykülere penguendede başlayacak mı?
Bi ara ona inanmayanlara kızıp artık sandık içini yapmayacağını söylemişti ama geçti bu kızgınlığı.Ne yaparsa yapsın vazgeçilemeyecek bir çizer kendisi

evet adamda özgüven eksikliği gibi bişey var elini kolunu koyacak yer bulamıyor panelde falan.ama ortama alışınca açılıyor.çizimleri ve anlatımları muhteşem kitabı da güzel

Ersin :)
komik :)bir erkeğin ya da gencin büyüme evresinde neler yaşadığını çok iyi anlatıyor...
okurken başlıktaki mesajları birşey dikkatimi çekti ki Ersin Karabulut da bunu hep söyler çizimlerinde karikatür tek karede yaran şeyler Ersin çizgi hikaye mi,öykü mü dersiniz ne derseniz artık ondan yapıyor....
bir an aklıma geldi de mesela işte aşık oldum diye yazan var ne biliyim kötü eleştiren var,çoooook seven var acaba Ersin okusa (ya da okuyor mu kiii :p) ne düşünür acaba direk Sandık İçi'nden tepkiler canlanıyor gözümde :D
ne olur sizce tepkisi???? ;)

buyucuwitch demiş ki:
Ersin :)
komik :)bir erkeğin ya da gencin büyüme evresinde neler yaşadığını çok iyi anlatıyor...
okurken başlıktaki mesajları birşey dikkatimi çekti ki Ersin Karabulut da bunu hep söyler çizimlerinde karikatür tek karede yaran şeyler Ersin çizgi hikaye mi,öykü mü dersiniz ne derseniz artık ondan yapıyor....
bir an aklıma geldi de mesela işte aşık oldum diye yazan var ne biliyim kötü eleştiren var,çoooook seven var acaba Ersin okusa (ya da okuyor mu kiii :p) ne düşünür acaba direk Sandık İçi'nden tepkiler canlanıyor gözümde :D
ne olur sizce tepkisi???? ;)
benim bildiğim bunları o da biliyor hatta sandıkiçinde sıkça da belirtiyor şimdi şunu yazacam çok kızacaklar falan diye..hata birkere çok tepki almıştı erkekler kızarkadaşları onu seviyor diye kıskanmışlardı herifi bırakmayı düşünüyodu köşeyi yazmayı ama sonradan vazgeçti

ersin genelde toplum içinde ezilmiş hor görülmüş ve aşağılanmış tipleri çiziyor onu iyi çizer yapması burdan geliyor öyle çok sıra dışı şeyler çizmiyor hepsi bizden olan şeyler aile içi şiddet çocukların arkadaş çevrelerinden dışlanması vb şeyler tebrik ediyorum ersin i

O artık bir dayı!
Tanışma fırsatını kim istemez kii!!msn adresi her hafta kıyıda köşede yazıyodu aslında,yokmu hiç ekleyeniniz :) .Bana ders verse o,onun tahtına aday olsam :D :D

yiğit özgür bir ersin iki anlattıkları şeyler çok samimi ve sempatik geliyor bana nedense... neden acaba? :)

ERSİN....
süper ya süper..
15 martta akdeniz üniversitesindeydi.tabiki bende oradaydım. ersinler konuşmak için can atıyordum.ilk iş olarak derginin verdiği takvimi imzalattım.o sırada herkes çekindiği için kimse yaklaşamıyordu.sıra söyleşiye geldiğinde birkaç kişi sonra aldım mikrofonu elime.ve başladım ersine "sen süpersin çok yeteneklisin ve bence burada en çok öne çıkması gereken kişi sensin.onun için bundan sonra uçak paraların benden seni her yıl bu okula getirip bu masaya oturtup konuşturucaz"demeye başladım.ama adam gerçekten çok şaşırdı.elini ayağını nereye koyacağını şaşırdı.(çoooook sempatik) tabi ben bu arada bütün okulun önünde bu kadar şey söyleyince anında meşhur oldum o ayrı. ama şunu söyleyebilirimki bu kadar yetenekli bir insan olamaz ya. kim kendini bu kadar ii çizebilir ki.resmek mimiklerine kadar aynı ya inananmadım.gülüşü,bakışı.çok yetenekli çoook.her hafta kaçırmadan okuduğum tek eğlence kaynağım.
ersin sen harika bir insansın.insanların senin için söylediği kötü şeylere sakın takma.biz fanların olarak senin yanındayız.SÜPERSİN.:)

Geri