LİNE 6 PODHD500 & 500X SAHİPLERİ GELİN SİZE GÜZEL BİR HABERİM VAR

Selam arkadaşlar bildiginiz uzere line 6 fırması sitesi uzerınden cıhaz sahıplerının yazmıs oldugu guzel tonları secerek bunları dıger kullanıcılar ıcın indirilebilir bir hale getırıp custom tones denen bır bolum olusturmus durumda.
Bu bolum nedır belkı bılen bilir,bu bölüm bu işle ugrasıp güzel tonlar yazmıs ve bu tonlarıda lıne 6 ya kabul ettırmıs kadar güzellikte bır hale getiren cıhaz sahıplerı sıteye upload etmısler sızde buradan o tonlar alıp ındırebılıyorsunuz.
Lakın gel gelelımkı söyle bır durum var.
Çok ton var arkadarşlar.Kusacagınız kadar çok fazla tamamen corbaya dönmüş durumda cıdden cok fazla ınsan ton yollamıs ve evet hepsı guzel ama cıdden cok karısmıs.
Şimdi gelelım esas mevzuya bu kardesınız uzun bır zamandır(birkaç aydır) bu tonların neredeyse tamamını ındırerek en az 10000 ton uzerınden en guzel 200 e yakın tonu ınce ınce elekten gecırıp bır best of the tones :) dosyası olusturmus durumda:)
Hadı hemen bana maılınızı verın ve benım aylarca ugrasıp olusturdugum bu harıka emege bır tıkla sahip olun.Ücret falan hiçbir beklentm yok ne demişler paylaşmak güzeldir eğer bu dunyada ekmeğini bir başkasıyla paylaşabiliyorsan dünyanın en mutlu insanı sensindir kardeşim..

Selamlar

HD500X için mail adresimi özelden göndereyim, teşekkürler :)

Dediğiniz gibi indirdiğim tonların büyük kısmı çöptü benim için. Bunda prosesörü çok çeşitli bağlantı ve ses sistemlerinde kullanmaları başlıca etken aslında. Benim gibi ses kartı-bilgisayar üzerinden kullanıyorsanız yaşadım :)

Ton dedikleriniz, "user-patch" mi? neden bunlara ihtiyaç duyuyorsunuz anlayamıyorum.
Başka birinin kendi gitarına, manyetiğine, girdiği amfi yada return pozisyonundaki bir speakera göre yaptığı ayarlar size nasıl uyabilir ki?
Başlangıç noktası ... birçok şeyi zaten dönüp dolaşıp aynısını yapacaksanız kolaylık oluyor, sadece odaklandıklarınızla uğraşıyorsunuz, bir de hayatta uğraşmayacağınız şeyleri hmm eloğlu ne yapmış diye karıştırmış oluyorsunuz, dergi bakmak gibi :).

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ton dedikleriniz, "user-patch" mi? neden bunlara ihtiyaç duyuyorsunuz anlayamıyorum.
Başka birinin kendi gitarına, manyetiğine, girdiği amfi yada return pozisyonundaki bir speakera göre yaptığı ayarlar size nasıl uyabilir ki?
Açıkcası kullanmıs oldugum birçok ton bu patchlar sayesınde aldım ve cokta begendıgımı söyleyebilirim.
Evet dediğiniz gibi farklı manyetik farklı gitara göre tonlar farklı karakterde şekillensede cidden çok iyi işler cıkarmıs olanlar var o yüzden kesinlikle es geçilmemesi gereken ınce detaylar odlugunu düşünüyorum

• Konu Sahibi Konu Sahibi
HD500X için mail adresimi özelden göndereyim, teşekkürler :)

Dediğiniz gibi indirdiğim tonların büyük kısmı çöptü benim için. Bunda prosesörü çok çeşitli bağlantı ve ses sistemlerinde kullanmaları başlıca etken aslında. Benim gibi ses kartı-bilgisayar üzerinden kullanıyorsanız yaşadım :)
Aynen o şekilde kullandım bende gitarımda fender amerıcan strat ona gore bır ton şekıllendırmesı oldu

Geri