Keizer (Endüstiriyel metal) - Ankara

off en sonunda süper kankamın süper grubunu gördüm aman tanrımmm :D hemide rammstein ağırlıklı :D ve haftaya pazarda konser varmış.kesin gelcez kaçmaz bu konser :D heleki ouzun karizması için 5 kat daha gelme potansiyelimizi artırcaz.şu ana kadar studyo çalışmalarını izlemedim ama gerçekten süper olcak herkesi bekliyoruz.ayrıca sahne performansıda süper olcakmış öyle duydum :D klavyecilerini birebir rammstein konserlerindeki gibi kullancaklarmış :D neyse hadi hayırlısı bakalım haftaya görüşürüz...

bu haftasonu yaptıgımız stüdyolardan sonra grup tam bir uyum yakaladı. karşınıza en iyi şekilde 18inde çıkacagız. sahnelere dönmek güzelmiş :D hepinizi bekliyoruz konsere

Keizer Grubu Konser Saati ! ! ! ! !

Ya sanırım Keizer'in konseri 15:00 - 15:30 arası bişey olması lazım galiba öyle duymuştum sanki...

çok güsel bi konserdi bnce keizerin en ii konserlerinden biriydi..maybaş çok manyqyın
daa ilk konserinde bölesen ilerde ortalıı ykrsın..
otto sen zaten ünlü birisin:Dsende melih çok iidin..sende frt.. sende emre..we sende burakCım
zaten sana dicek bişi bulamıoum dünyada eşin
benzerin bulnmz bi sen bi till :Dbomba gbydiniz hepinize başarılar..

cok saol denizcim yorumun icin :) :) elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıstık ve bencede guzel oldu :) :) .......saol ali siz de iyidiniz basarilar ellerinize saglik....

0000000011copykc8.jpg

Öncelikle herkeze selamlar ;

Keizer grubu davulcusu Fırat ile dün den itibaren yollarımızı ayırmış bulunuyoruz..Eski dostumuz , her zaman bizimle olan Doğu arkadaşımızı aramıza katmakdan mutluluk duyuyoruz..Bundan sonra ki yapacağımız organizasyonlarda , Doğu arkadaşımız ile çalışacağız..Hayırlı olmasını dileriz.Fırat arkadaşımıza bundan sonraki müzik yaşamında başarılar diliyoruz..

Grup Elemanları ;

- Vokal : Burak
- Electro : Oytun
- Electro : Melih
- Davul : Doğu
- Bass : Oğuz
- Klavye : Emre

yeni gruba tekrardan selam davulcunuzu merak ettim bundan sonraki ilk konserinize gelip izlemeyi düşünüyorum güzel arkadaşlar iyi yoldasınız aynen devam edin...

yaf nerdesiniz arkadaşlar aradaki mesafe iyice açıldı.sizden en kısa zamanda bir konser bir parça kulaklarımızın pasını atma birazda içimizi ritmlerle hoplattırma bekliyoruz.lütfen en kısa zamanda sahnelerle buluşun özlettiniz kendinizi iyice...

Geri