FaceBook

kullanmıyorum ve eksikliğini duymuyorum. ne işe yarıyor tam olarak :) ilkokul arkadaşlarım beni isterlerse bulabilirler yani, tek amacı bu mu?

İlk üye oldum sıkıcı geldi...Sonra kankalarım girmeye başladı bende başladım çok güzel aslında :) çete savaşları vb. oyunları falan var güzel site valla :)

facebook,msn vb. insanları bilgisayar başında buluşturan bu icatların hepsi aslında insanların çok değerli zamanlarını boşa harcamalarına sebep olduğu gibi bilgisayarın bağımlılık haline geldiği şu devirde hiçte iyi olmadığını düşünüyorum , artık ekran başında kalitesiz vakit geçirme çağındayız bu gidiş iyiye değil... eğer arkadaşlarını bulmak istiyorsa insan kaybetmezdi, madem bu kadar önemliydi geçmişte paylaşımda bulunduğun insanlar neden koptun onlardan.

Facebook gerçekten güzel bir site. Belli bir sebepten dolayı ulaşamadığın kişilere ulaşma fırsatı sunan ve ayrıca kişisel sayfanı kendine göre düzenleyebildiğin bir site

Nisa demiş ki:
facebook,msn vb. insanları bilgisayar başında buluşturan bu icatların hepsi aslında insanların çok değerli zamanlarını boşa harcamalarına sebep olduğu gibi bilgisayarın bağımlılık haline geldiği şu devirde hiçte iyi olmadığını düşünüyorum , artık ekran başında kalitesiz vakit geçirme çağındayız bu gidiş iyiye değil... eğer arkadaşlarını bulmak istiyorsa insan kaybetmezdi, madem bu kadar önemliydi geçmişte paylaşımda bulunduğun insanlar neden koptun onlardan.

+1 ama bende kullanıyorum ne yazık ki..

Bence de yazık , artık tüketimde had safhadayız arkadaşına birşey soruyorsun facebook ta var diyor yaw ben bu ekran başında mı sürdereceğim hayatımı üye falan değilim yokum sanal dünya da , evimden attım bilgisayarı 1 ay dayanabildim sadece çünkü ev halkı ve gelenler dahil insanlar kalkmıyor başından yok dedim böyle olmaz hele msn cep telefonu gibi ''msn de konuşalım akşama'' bu nedir yaa , internet muhteşem bir teknoloji bilgi dünyası bir sözüm yok ama insanların sosyal hayatını ekran üzerinden sürdürmesi arkadaşlık siteleri tehlike boyutunda çok kötü çok... bilgisayarı sadece işim için ve işimden sıyrılıp arada kafa dağıtmak amaçlı siteleri incelemek amaçlı kullanıyorum ama sosyal yaşantının ekran başında olması çok gereksiz...

Kullanmasını bilirseniz hiç bir zararı yoktur. Kredi kartını bile kullanamayan insanlar varken. Herşeyden yakınan insanları görmek gayet doğal. Facebook sadece bir araçtır ama amaç yaparsan böyle şeyler yazarak. Yok zamanımı harcıyor yok bilmem ne herneyse

Arkadaşlarımın yarısını tanımıyorum :D Poker için üye oldum. Daha sonra şuan görüştüğüm ve yakın zamandan ortamlarla geyikler dönmeye başladı. Bir ara bayağı bir takip ederdim şimdi Pokerde baydı arada bir bakıyorum. Neye bakıyorum bende bilmiyorum :D Onun dışında çok güzel bir olay var mesela sevdiğin bir grubun hayranı oluyorsun sana sürekli grup hakkında güncellemeler geliyor. Bir çok haberi ordan alıyorum. Tabi hep ingilizce gedliği için çevirmek biraz sıkıntı yaratıyor ama olsun işe yarıyor.

İşe yarıyor ama yaramayan tarafı daha fazla, artık arkadaşlıklar sanal dünya da gelişiyor.Ben gözüne bakmadığım yanımda nefesini hissetmediğim in mi cin mi ne olduğunu bilmediğim insanı sanal dünya da arkadaşlık sitesinde tanımakla ona arkadaş demem, arkadaş dost bu kavramlar sanal çıktığından beri değişti... bir sürü aile yok olup gitti yuvalar yıkıldı evli insanlar buldu sanaldan birkaç tane ne çocuk ne eş umrunda bile değil kaçıp gidenler cabası ... çağımız insanı klavye insanı olup çıktı , dozunda kendi yararına bilgi amaçlı kullanan kaç kişi var allah aşkına? şöyle bakıldığında işin b..unu çıkaran daha fazla şimdi tabii kimse demiyecektir evet ben b..unu çıkardım diye :)

Geri