Satılık KELEPİR Çok Acil 1975 Japon Kiso Suzuki W-400 Sedir/Jakaranda/Flamed Maple

#1
Şehir
İstanbul
Takasa
Açık
Fiyat
2500
Para Birimi
TL
Çok nadir 43 yaşında vintage orta/üst seviye Japon akustik gitar. Türkiye'de bi tane daha var mı bilmiyorum, dünyada da zor bulunuyor. Reverb ve eBay'de arada 700-1000 dolar skalasında W-400'lere denk gelebilirsiniz. Japonya'da fiyatları biraz daha yüksektir. Sahip olanların büyük oranda ömür boyu sakladığı evladiyelik gitarlardandır, internette ses örneklerine rastlayabilirsiniz. Gitar Amerika'dan geldi, 43 yaşında bi gitar için fazlasıyla yüksek kondüsyondadır. Herhangi bi sorunu yoktur. Önü masif sedir, yan ve arkası muhteşem görseli olan jacaranda (Japonya'da Brazilya gülağacına da jacaranda deniyor ama gülağacına göre biraz daha açık renkli bir ton ağacı) ve flamed maple üç parçadır. İşçiliği ve çalınabilirliği mükemmel.

Fotolardaki tweed hardcase fiyata dahil ama üzerindeki Seymour Duncan SA-1 Acoustic Tube Pickup fiyata dahil değil. + 250 TLye onu da verebilirim.

Fiyatta pazarlık yok. Acil nakit ihtiyacı sebebiyle satılık. Sesini duymak isterseniz telefon numaranızı mesaj atın, Whatsapp üzerinden video gönderebilirim.

1200 TLsi nakit olacak şekilde takas açığım.

İlan bir haftalıktır, sonrasında satışın hiç bir anlamı kalmayacak. Evladiyelik bi akustik istiyorsanız acele edin, kaçırmayın derim.

IMG_3144.JPG
IMG_3158 - Kopya.JPG
IMG_3160 - Kopya.JPG
IMG_3162.JPG
IMG_3110.JPG
 
Üst